Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Paris Saldırısı Bu Akşam Habertürk’te Tartışılacak

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Paris Saldırısı Bu Akşam HaberTürk’te Tartışılacak

Charlie Hebdo saldırısı ve sonrasında yaşananlar bu akşam 21.00’de HaberTürk’te tartışılacak. Konuklar arasında sitemiz yazarlarından Kenan Alpay da olacak.

HAKSÖZ-HABER

Didem Aslan Yılmaz’In hazırlayıp sunduğu program HaberTürk’te bu akşam 21.00’de yayınlanacak.

Programda Paris’te Charlie Hebdo saldırısı ve akabinde yaşanan saldırılar değerlendirilecek.

Programa tartışmacı olarak Kenan Alpay (Özgür-Der Genel Başkan Yardımcısı, yazar) Yusuf Ziya Cömert (gazeteci-yazar), Ümit Özdağ (21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü), Mehmet Şahin (SDE Dış Politika ve Uluslararası İlişkiler Programı Koordinatörü), İştar Gözaydın (Doğuş Üniversitesi Fen-Edebiyat Fak. Dekanı) ve Enver Aysever (gazeteci-yazar) katılacak.

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Paris Saldırısı Bu Akşam HaberTürk’te Tartışılacak

Charlie Hebdo saldırısı ve sonrasında yaşananlar bu akşam 21.00’de HaberTürk’te tartışılacak. Konuklar arasında sitemiz yazarlarından Kenan Alpay da olacak.

HAKSÖZ-HABER

Didem Aslan Yılmaz’In hazırlayıp sunduğu program HaberTürk’te bu akşam 21.00’de yayınlanacak.

Programda Paris’te Charlie Hebdo saldırısı ve akabinde yaşanan saldırılar değerlendirilecek.

Programa tartışmacı olarak Kenan Alpay (Özgür-Der Genel Başkan Yardımcısı, yazar) Yusuf Ziya Cömert (gazeteci-yazar), Ümit Özdağ (21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü), Mehmet Şahin (SDE Dış Politika ve Uluslararası İlişkiler Programı Koordinatörü), İştar Gözaydın (Doğuş Üniversitesi Fen-Edebiyat Fak. Dekanı) ve Enver Aysever (gazeteci-yazar) katılacak.

Akhi bu Özgür_der'in profiline baktim da ... Seyyid Kutup haric hep sorunlu kisileri(dinde reform arayanlar) takip ediyorlar ...
Muhtemelen bunlar da kinayacak olayi ...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Haksöz_dergisi
http://tr.wikipedia.org/wiki/Özgür_Düşünce_ve_Eğitim_Hakları_Derneği

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Akhi bu Özgür_der'in profiline baktim da ... Seyyid Kutup haric hep sorunlu kisileri(dinde reform arayanlar) takip ediyorlar ...
Muhtemelen bunlar da kinayacak olayi ...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Haksöz_dergisi
http://tr.wikipedia.org/wiki/Özgür_Düşünce_ve_Eğitim_Hakları_Derneği

Allahu alem akhi ama Özgür Der'den Murat Özer diye bir abimiz var, Mücahidleri savunuyor. Geçen CNN Türk'te bir programa da katilmisti, o yüzden güzel bir şeyler çıkabilir diye düşünmüştüm bu programdan da.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2015-1-12_23-51-46.png

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bende akademisyenim .... Türkiyede medya da bulunan ne kadar aydın, profesör veya gazeteci/yazar varsa boş beleş adamdır ...
Kafirler konuştumu en azından uyuduruk da olsa tezlerini argumanlarla, bunlari da dellil ile tasdik ediyorlar ...
bizde öyle mi ... Zan ile başlar komplo ile biter ... cehalet akp ile zirve yapti resmen ..

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
KAYIŞDAĞI ENSAR DER

konuk: Ubeydullah Arslan
yer:türkkeşlik köyü derneği düğün salonu
adres:kayışdağı mahallesi /istanbul caddesi/no 47 ataşehir/ist
(kayışdağı top sahası karşısı)
bayanlara yer ayrılmıştır

18 ocak 2015 pazar saat 19:30
Allah razı olsun akhi. Yalnız bana biraz uzak akhi biliyon mu o yüzden gelemiyecem malesef. :(

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun akhi. Yalnız bana biraz uzak akhi biliyon mu o yüzden gelemiyecem malesef. :(

ben dudulludayım yakınım fakat ogün nerede olurum inan bende bilmiyorum... fırsat bulabilirsem bizim dernekden birkaç arkadaşla gideriz

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt