Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Habertürk Cübbeli Için 1 Yıl Öncesinden Hazırlık Yapmış

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Tesadüf degil ahi asparagas haber, habertürk ve cübbeli beraber calisiyor ve böyle sacma bir haber yaptilar, bos cikdi.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Eskiden abdullah azzam'a sahip çıkarlardı çünkü o zaman cihad para ediyordu :)

Bir zamanların gulencileri gibi

IMG_20150916_043454.jpg
IMG_20150916_043459.jpg

A Çevrimdışı

Abdulvahid Selam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Tesadüf degil ahi asparagas haber, habertürk ve cübbeli beraber calisiyor ve böyle sacma bir haber yaptilar, bos cikdi.
Akhi adamların haberi tesadüf demek istemedim. Beraber çalıştıkları ve bu gün için 1 yıl öncesinden hazırlık yaptıkları ortada. Ben haberi tesadüfen gördüm. öylesine birşeyler ararken. Eskiden söylenen sözler beşer hafızasından silinir giderdi. Ama şimdi internetin bilge google'ı cart diye duyulmayan haberi bile adamın önüne döküyor. Peki ya ahirette ortaya dökülecek olanlar. Allah swt bizleri bağışlasın.

A Çevrimdışı

Abdulvahid Selam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ya ebu zerka, ebu enes, ebu said'in ışidle ne alakası var.

eşekler bile bu habercilerden daha çok şey biliyor.

Amaç selef inancına kıyıdan köşeden bulaşmış olan herkesi kötülemek. Bunun nedeni de selef akidesine sahip olan insanların gün geçtikçe artması. Çünkü kendi batıllıları hak karşısında tutunamıyor. Cübbeli ve yandaşları kendi medreselerinden selef akidesini anlatan medreselere talebe kaptırıyor. 28 Şubat sürecinde kameramanlarını Fatih Çarşambaya sürek avına gönderenler bu gün onları baştacı yapıyor. Bunlarda belamlık vazifesini fazlasıyla yerine getiriyor. Dünün mücahit (!) abileri bu gün mütahit
olunca böyle oldu.

Demek istediğim o ki; olması gereken tevihd bu topraklarda da gittikçe yayılıyor. Bunda 25 sene önce konuşacak kardeş bulamazdık. 3 beş kişi anlamaya çalışırdık. (en azından benim için öyleydi. bırakın interneti cep telefonu bilem yoktu.) Hınçları ve kinleri bundan

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Amaç selef inancına kıyıdan köşeden bulaşmış olan herkesi kötülemek. Bunun nedeni de selef akidesine sahip olan insanların gün geçtikçe artması. Çünkü kendi batıllıları hak karşısında tutunamıyor. Cübbeli ve yandaşları kendi medreselerinden selef akidesini anlatan medreselere talebe kaptırıyor. 28 Şubat sürecinde kameramanlarını Fatih Çarşambaya sürek avına gönderenler bu gün onları baştacı yapıyor. Bunlarda belamlık vazifesini fazlasıyla yerine getiriyor. Dünün mücahit (!) abileri bu gün mütahit
olunca böyle oldu.

Demek istediğim o ki; olması gereken tevihd bu topraklarda da gittikçe yayılıyor. Bunda 25 sene önce konuşacak kardeş bulamazdık. 3 beş kişi anlamaya çalışırdık. (en azından benim için öyleydi. bırakın interneti cep telefonu bilem yoktu.) Hınçları ve kinleri bundan

Daha geniş kapsamlı örnekleri için Akın Hoca'nın "Diyanet’in “Daiş’in Temel Felsefesi Ve Dini Referansları Raporu” Üzerinden Müstevlî Kâfirlere Karşı Cihad İbadetini Dinî Ve Sosyal Etkinliğe İndirgemesi" adlı reddiyesini okuyabilirsiniz. Akın hocanın kendi sitesinde mevcut.