Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

D A V E T L I S I N I Z-(tefsir Dersi Son Program)mustafa Islamoğlu

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
~*~Ö Z E L D A V E T L İ S İ N İ Z~*~

H I T A M U H U M İ S K
(Tefsir Dersi Son Program)
MUSTAFA İSLAMOĞLU

29 Haziran 2008 / Saat 14:00
İstanbul Gösteri Merkezi
(Atatürk Havalimanı Karşısı)
~*~*~*~ Giriş Ücretsizdir ~*~*~*~
Mustafa İslamoğlu'nun son tefsir dersi programı 29 Haziran'da İstanbul Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirilecek. 15 yıldır büyük emeklerle bugüne gelen ve 525. ders ile noktalanan tefsir dersleri bugüne kadar binlerce insanı vahiy ile buluşturdu.
Mustafa İslamoğlu öncülüğünde, Akabe vakfı çatısı altında ve internet üzerinden yapılan canlı yayınlarla nice yürekler fethedildi, nice insanlar vahiyle inşasına tanıklık etti. Belki bizler farkında olmadan bir tarih yazıldı...

'Ya Kur'anla var olacağız, ya da Kur'ansız yok olacağız' diyen bu ses, vahyin birleştiremediğini hiç kimsenin birleştiremeyeceğini bir kez daha günümüzde haykırıyor ve ümmetin parçalanmış, fırka fırka bölünmüş yetim evlatlarını, bütün insanlığı Kur'an'a sarılarak kurtuluşa çağırıyordu.
Bu duygu ve düşüncelerle bugüne kadar gelen tefsir dersinin son programı 29 Haziran, saat 14:00'de, İstanbul Gösteri Merkezi'nde yapılacak. 'Hıtâmuhu Misk' adı verilen program naklen Hilal TV ekranlarında olacak. Tüm gönüldaşlarımızın bu davete icabet etmelerini bekliyoruz.
~~~*~~~*~~~*~~~
P R O G R A M
SUNUCU: YUSUF ÖZKAN ÖZBURUN
KUR'AN-I KERİM: DOÇ. DR. FATİH ÇOLLAK
AÇILIŞ KONUŞMASI: HASAN HAFIZOĞLU
SELAMLAMA KONUŞMALARI
SİNEVİZYON: "KUR'AN-IN GÖLGESİNDE 15 YIL"
KUR'AN-I KERİM: PROF. DR. MEHMET EMİN AY
~~~*~~~*~~~*~~~
525. DERS
NAS SURESİ TEFSİRİ
MUSTAFA İSLAMOĞLU
~~~*~~~*~~~*~~~

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
selamun aleykum kardeş hocanın sohbetine gidersen sana zahmet kayıt edebilirsen sitemize ekleyelim..

R Çevrimdışı

ruyanur

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
selamun aleykum kardeş hocanın sohbetine gidersen sana zahmet kayıt edebilirsen sitemize ekleyelim..

:korktum :korktum :korktum sonrada çok :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha HOCA HAAA

ikraislam Çevrimdışı

ikraislam

Aktif Üye
Site Emektarı
zamanım olursa katılırım İnş. ekleyen kardeşten Allah razı olsun.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yani tabii sohbet sirasinda yok da. girisde var.
video kesmesini cok iyi bilen kardesler vardir muhakkak ins. ilgilenirlerse cok iyi olurdu.

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben katlilamiyorum, ama birisi kayit alirsa izler dinleriz insaALLAH :D

Üst Ana Sayfa Alt