Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Ben yazını okudum, açıkcası bırak yeniden doĝmayı, doğru düzgün bir şey anlamadım bile.
Yazındaki cümle kurulumu bozuklukları,kelime hataları ve çelişkili ifade ve yorumlar, okumayı zorlaştırıyor.
En azından daha özenli ve ilme saygılı şekilde kaleme alsaydın bari.
Olmamış
Puanım 3

ALLAH'a kul Çevrimdışı

ALLAH'a kul

لا اله الا الله
İslam-TR Üyesi
Ben yazını okudum, açıkcası bırak yeniden doĝmayı, doğru düzgün bir şey anlamadım bile.
Yazındaki cümle kurulumu bozuklukları,kelime hataları ve çelişkili ifade ve yorumlar, okumayı zorlaştırıyor.
En azından daha özenli ve ilme saygılı şekilde kaleme alsaydın bari.
Olmamış
Puanım 3
Okuduysanız böyle bir bölümde var

en azından elimden geleni yaptım ve yanlışta olsa gizlemedim şimdi eğer yanlıştaysam
bunu bana bildirin ama eğer HAKkı savunuyorsam hainlerin savunucusu olmayın bende olsam, babanız da olsa(öyle diye
demedim) ve ricam bu yazıyı video yapıp, isterseniz sayfanızda paylaşın ama ben anneme ve işyerindeki bir elemana izletmek
istiyorum, namazlarımda RABbena firli okuyamyorum defalarca yanlış yaptığını söylediğim halde bir şekilde onları bırakmadı
annem için bunu sizden istiyorum edebiyattan anlamadığım ortada düzeltmede yapabilirsiniz inşALLAH bu yazıyı ceza evine de
göndereceğim, lütfen imkanınız rahatsa sizde gönderin

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
ALLAH'a kul Çevrimdışı

ALLAH'a kul

لا اله الا الله
İslam-TR Üyesi
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Okuduysanız böyle bir bölümde var

en azından elimden geleni yaptım ve yanlışta olsa gizlemedim şimdi eğer yanlıştaysam
bunu bana bildirin ama eğer HAKkı savunuyorsam hainlerin savunucusu olmayın bende olsam, babanız da olsa(öyle diye
demedim) ve ricam bu yazıyı video yapıp, isterseniz sayfanızda paylaşın ama ben anneme ve işyerindeki bir elemana izletmek
istiyorum, namazlarımda RABbena firli okuyamyorum defalarca yanlış yaptığını söylediğim halde bir şekilde onları bırakmadı
annem için bunu sizden istiyorum edebiyattan anlamadığım ortada düzeltmede yapabilirsiniz inşALLAH bu yazıyı ceza evine de
göndereceğim, lütfen imkanınız rahatsa sizde gönderin

Şu an saf tütünü camasir suyuna bastim, zararli maddeleri yok edip, balkonda ipe gerip kurutcam sonra da icerken, yazini videoya cevirip ceza evine gonderirim tabi ne demek.

Talebeye bakarak hocalarinin kapasitesini anlamak mumkun olabiliyor bazen.
Halis mutluluklar dilerim size zeka küpleri.

Üst Ana Sayfa Alt