Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dizilerdeki Ahlaksızlık Propagandası

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ne edek....avrupa hayranlığı bizi...onlardan berbat hale getirdi

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
vee bu tip filimler ev kadinlari tarafindan cok tutuluyor... Ayy dur bir ne oldu suan isim var dizim cikacak.. SUPHANALLAH...

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
valla bizimkilerin bir tek dizisi var ...aile mahkemesi...benim favorim beşinci boyut

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
zaten ne çekiyosak samanyolu'ndan çekiyoruz.ibret alırsın diye zorla beşinci boyut izletiyolar:)

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
samanyolu allahtan var diyorum...neden derseniz...bu aile mahkemesi olmasa...bizimkiler...izdivaç nevinden programları izleyecekler mazaallah...

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
samanyolu allahtan var diyorum...neden derseniz...bu aile mahkemesi olmasa...bizimkiler...izdivaç nevinden programları izleyecekler mazaallah...
doğru smanyolu bu anlamda işe yarıyo.ahlaksızca evlenenleri izlemktense güzel güzel boşananları izlemek daha iyi:)

cahidee Çevrimdışı

cahidee

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün Aleyküm
Beşinci Boyut? Şehitler ortalıkta dolaşır mı? bence saçmalık... Büyük buluşmadan bahsetmek bile istemiyorum... Otursunlar kitap okusunlar daha iyi...

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şehitler ortada dolaşmaz tabiiki...ama onlar ölmüş de değillerdir...haberiniz ola.

bu arada bu diziyi beğenmeyenler...haftalık reytinglere baksınlar bakem...hangi diziler var....

onları izleyeceğime bunu izlerim hepsinden yeğdir

cahidee Çevrimdışı

cahidee

Üye
İslam-TR Üyesi
elhamdülillah bendee ölüler demiyorum onlar :
"Allah yolunda öldürülenleri ölüler sanmayin. Aksine onlar diri olup Rableri katinda riziklandirilmaktadirlar. Allah'in lütfundan kendilerine vermis olduklariyla sevinç içindedirler ve arkalarindan henüz onlara kavusmamis olanlari, kendilerine bir korku olmayacagi ve üzülmeyecekleri üzere müjdelerler." (Ali Imran, 3/169-170)

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şehitler ortada dolaşmaz tabiiki...ama onlar ölmüş de değillerdir...haberiniz ola.

bu arada bu diziyi beğenmeyenler...haftalık reytinglere baksınlar bakem...hangi diziler var....

onları izleyeceğime bunu izlerim hepsinden yeğdir

selamun aleykum...
kardesler ben uzun zamandir samanyolu izlemiyorum, gerci dogru düzgün tv de izliyorum diyemem...
samanyolunda gecen yillardan bahs edeyim ins. sehit olarak genelde "mehmetcik" diye ölen tc askerine diyorlardi...
hala bu aynimi ? su anda samanyolunda "sehitler" kimlerdir ?

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sadece bir hafta tv,radyo(muzikli ilahiler dahil),gazete, okumayin dinlemeyin ve seyretmeyin cok degil kendinizdeki farkliligi hisedeceksiniz hatta iddia ediyorum bir hafta sonra size yapilan yorumlar haberler her turlu icerikli olan seyler size gercekten cok abes gelecek icinizdeki derinlerden gelen gercekten cok degisik bir duygu ortaya cikiyor bir deneyin eger pisman olursaniz bu kardesinizin yakasina sarilirsiniz ahirette cok ciddiyim sadece bir hafta (kesinlikle habersiz kalmazsiniz merak etmeyin cevreniz o kadar merakliki sizi ilgilendiren konular size ulasir merak etmeyin)bir seyler daha yazmak isterdim ama bana cok sofisin dersiniz imkan olsada eskilere gidebilsek.......
ALLAH C.C hepimize guzel ve hayirli ilimler nasip etsin...

Üst Ana Sayfa Alt