Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

DURSUN ALİ ERZİNCANLININ ENSEVGİLİYE 7 SERİSİ formumuza eklendi

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşlerim militan kardeşimizden alıntı

KARDEŞLERİM BEN RUCANE ÖNCE MİLİTAN KARDEŞİM DEN ÖZÜRDİLERİM BÖYLE BİR BAŞLIGI YAZDIGIM İÇİN
KARDEŞLERİM DURSUN ALİ ERZİNCANLI ABİMİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN ALBÜMÜ SATIN ALIM
BİZLER BÖYLE MUHTEŞEM ŞİİRLER SÖYLEYEN BİRİNE DESTEK OLMAZSAK KİMLER OLACAK KARDEŞLERİM
BENİM BU GÖRÜŞÜME KATILMAYAN KARDEŞLERİM VE KATILAN KARDEŞLERİM LÜTFEN GÖRÜŞLERİNİ BİLDERSİN

7-ensev.jpg

01.hayber fırtınası

02.Medinenin gülü

03.Ensar

04.Canım benim

05.hudeybiye

06.Naat

07. Efendim

08.Yolcu

buda benden

http://www.sendspace.com/file/jcn43r

H Çevrimdışı

hakanbey

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
rucane kardeş hızlı ve seri olmandan dolayı sna çok tşk. ellerine ve emeğine sağlık

G Çevrimdışı

günal

Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim merakla bekliyoruz lütfen acale ediniz ramazan da tam zamanı

F Çevrimdışı

fagar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
inş. en kısa zamanda eklersin kardeşim. Allah yardımcın olsun..

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
Ben dinledim çOk güzel maş. En kısa zamanda sitede inş.

albüm bomba resmen

selam ve dua ile....

2 Çevrimdışı

24yusuf

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
eline sağlık kolay gelsin ramazanın kutlu olsun................................

Y Çevrimdışı

YusuFMisaLi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
S.a kardeşlerim Bende Merakla Bekliyorum Lutfen cabuk olun allah razı olsun kardeşlerim

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
rucane ' Alıntı:
kardeşlerim militan kardeşimizden alıntı

KARDEŞLERİM DURSUN ALİ ERZİNCANLI ABİMİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN ALBÜMÜ SATIN ALIM
BİZLER BÖYLE MUHTEŞEM ŞİİRLER SÖYLEYEN BİRİNE DESTEK OLMAZSAK KİMLER OLACAK KARDEŞLERİM
BENİM BU GÖRÜŞÜME KATILMAYAN KARDEŞLERİM VE KATILAN KARDEŞLERİM LÜTFEN GÖRÜŞLERİNİ BİLDERSİN

sana aynen katılıyorum kardeşim. ben albumlerin bu tür yollarla elde edilmesinin kul hakkı olduğunu düşünüyorum. bencede maddi anlamda müslüman kardeşlerimiz desteklenmeliki bu tür albümlerin devamı gelebilsin. yapılan emeğin hakkını ödemek gerekir.

G Çevrimdışı

grafiker20

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allah razı olsun kardeşim. çok güzel olmuş maşallah. ben indirdim dinlemek için ama en yakın zamanda satın alacağım. destek olmak gerekir ki daha güzel eserler dinleyelim...

Üst Ana Sayfa Alt