Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ebu Talha El Almani Yaşıyor YENİ RÖPORTAJ

islahhaber Çevrimdışı

islahhaber

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Geçtiğimiz günlerde medyada eski Alman Rapçı Deso Dogg (Ebu Talha El Almani)nin Suriye’de Şehid olduğu iddia edilmiş akabinde ise haber hemen yalanlanmıştı.
islahhaber.net-HABER
Aktarılan bilgilere göre Almani’nin yaralandığı video geçen aylara ait olduğu ve yaşadığı tedavisinin bittiği hatta Ebu Talha el Almani’nin kendine yakın olan bir siteden Almanca yayınladığı resim ve notta şu ifadeler yer almıştı.
“Kardeşiniz Ebu Talha el Almani’den selamlar. Ben gayet iyiyim ve dualarınızı üzerimden eksik etmeyiniz.”
Küresel İslami Medya grubu tarafından dün yayınlanan videolu röportajda Ebu Talha El Almani’nin yaşadığı ve Suriye’de Esed rejim güçlerine karşı savaşmaya devam ettiği görülüyor.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
elhamdulillah RABBİM,sağlık,sıhhat ve afiyet versin amin

SübhanALLAH islam insanı ne kadar da değiştiriyor

ebuDher Çevrimdışı

ebuDher

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yari felc olmus kardesimiz, yane biraz vücüdunun sol kismi felc olmus, 4-5 gün koma yatmis, ve beyni birazcik disariya cikmisti o enkaz altinda bombardimandan sonra kaldiginda....."MIG geliyor " demis yaninda olan kardesi , Ebu Talha : "silahimi ver bana" , ondan sonra Ebu Talha merdivenleri kalmis, merdivenleri cikmak üzere, catidan MiGyi vuracakti...merdivenleri cikarken, o an bomba evi vurdu...kendisi enkaz altinda kaldi, yaralandi...tedavi edindi...DUA ve sadaka esirgemeyin.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
videoyu izleyemeden silinmiş.
bi tane buldum ama yukarıdaki video bu muydu bilmiyorum

الجبهة الإعلامية # تقدم # الجزء الأول من سلسلة «الرحمة» في بلاد الشام/ للمجاهد أبو طلحة الألماني

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
evet video buydu.
fakat bana yazın sonlarına doğru çekilmiş gibi geldi.