Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Efsunlu Sofiler :)

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
bunlara kılıç kalkan işlemiyor :)

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Cahil şarlatanlar

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ölümüne zikir :)

muvahhide sehidan Çevrimdışı

muvahhide sehidan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Burda dikat edilmesi gereken tek bir yer var oda adamin sisi ve bicagi dokundurmadan elini agzina goturuyor olmasi yani keramet tukurukte.Bunuda hepsi yapamaz belirli kisiler yaptirabilir hatta seyhleri bile yapamaz. Bildigim kadari ile bu onlara ruya yolluyla veriliyor ve adamlar bunun Peygamber efendimizden geldigini soyluyorlar. Ondan icazet almadan kisi bu mertebeye varamiyormus, adam elini agzina goturmezse sisi koydugu an kan fiskirir. Yani butun olay elini agzina goturmesinde ve cinlerin oyunlari tabiki bunlar.

F Çevrimdışı

fehr

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bu işi(onlara göre zikri) yaparken nasıl bir psikoloji içerisine giriyorlar merak ediyorum doğrusu.Kaçıncı yüzyıla geldik böyle ilkel barbarlığı bırakın artık.Böyle işlerle uğraşan ehli tarik arkadaşlara sesleniyorum,teknoloji çağında güldürmeyin kendinizi elaleme.

Allah Rasul'ü(Sallallahu aleyhi ve sellem)'den rivayet edilen onca sahih rivayetin hepsi ile amel ettiniz mi ki,yeni yeni ibadetler ortaya çıkarıyorsunuz?

-fehr-

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu hususta en ileri giden bu adam !
izlediğim vakit kalkıp bi gözlerimle göreyim diye de niyetlenmiştim , yalnız bu adam 2 yıl sonra vefat ediyor muridleri onun için böyle bir gösterinin iyi olmdığını düşünüyorlar :S

Üst Ana Sayfa Alt