Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

El Kaide lideri Şeyh Seyf el Adl, Hicret çağrısı yaptı!

İslamciMuhammed Çevrimdışı

İslamciMuhammed

Al Qital Media
İslam-TR Üyesi
Yeni El-Kaide lideri Şeyh Seyfül Adl, Yurtdışındaki insanlara çağrı yaptı!

Şeyh Eymen ez-Zevahiri'nin ölümünden sonra başa geçen Şeyh Seyfül Adl, Yurt dışında yaşayan insanlar için Afganistan İslam Emirliği'ne hicret çağrısı yaptı.
Afganistan'da Taliban birlikleri aracılığı ile kendileri ile iletişime geçilebileceğini bildiren Şeyh Seyfül Adl, medya merkezi, silah depoları ve eğitim üsleri kurduğunu belirtti.

Taliban'ın da desteği ile El Kaide, birden fazla üs ve merkez kurarak kendini geliştiriyor. Şeyh Seyfül Adl, bu yazısını Gazze ile ilgili paylaşımda belirtti ve akkılarda El Kaide birliklerinin Filistin'e gidip gidemeyeceği sorusu takıldı.

Rabbim
Hakk'ı savunan tüm Mücahidleri muvaffak kılsın.

EKSTRA: Paylaşımda "Ey Aksa, Geliyoruz!" ve "Arap Yarımadası'ndaki müşrikleri kovun" Mesajları yazmaktadır.

taliban-afghanistan-security-terrorism-third-takeover-anniversary-GettyImages-2166141135.jpg

Son düzenleme:
Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sırf gidiş için ne kadar maddiyat lazım olur ve nasıl gitmeliyim?

İslamciMuhammed

Al Qital Media
İslam-TR Üyesi
Sırf gidiş için ne kadar maddiyat lazım olur ve nasıl gitmeliyim?
hocam bildiğim kadarı ile direkt uçuş yok ancak yeni baktım ülkemizden uçuş var ancak direkt değil dolaylı yoldan var, şu an aktif olarak ilk atina, sonra dubai ve ardından kabil olacak şekilde uçuş var ancak 3 tane uçuş olduğu için fiyat cidden pahalı, 52.000 gözüküyor. Fakat bu sadece İzmir'den olan bir uçuş. Diğer uçuş bilgileri internette var.

Öğrenen Müslüman Çevrimdışı

Öğrenen Müslüman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
thy çok pahalı 50k civarı Arap emirliklerinin sanırım aktarmalıyla 20k ya bulabiliyorsunuz en son hatırladığım kadarıyla. Tabi Afganistan için de ev iş vs durumları için de para toplamalısınız 1 tl yaklaşık 2 Afgani

İslamciMuhammed

Al Qital Media
İslam-TR Üyesi
thy çok pahalı 50k civarı Arap emirliklerinin sanırım aktarmalıyla 20k ya bulabiliyorsunuz en son hatırladığım kadarıyla. Tabi Afganistan için de ev iş vs durumları için de para toplamalısınız 1 tl yaklaşık 2 Afgani
orduya katılınca ordu ihtiyaçları zaten sağlıyor para haricinde yiyecek, içecek, barınma vs.

SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yeni El-Kaide lideri Şeyh Seyfül Adl, Yurtdışındaki insanlara çağrı yaptı!

Şeyh Eymen ez-Zevahiri'nin ölümünden sonra başa geçen Şeyh Seyfül Adl, Yurt dışında yaşayan insanlar için Afganistan İslam Emirliği'ne hicret çağrısı yaptı.
Afganistan'da Taliban birlikleri aracılığı ile kendileri ile iletişime geçilebileceğini bildiren Şeyh Seyfül Adl, medya merkezi, silah depoları ve eğitim üsleri kurduğunu belirtti.

Taliban'ın da desteği ile El Kaide, birden fazla üs ve merkez kurarak kendini geliştiriyor. Şeyh Seyfül Adl, bu yazısını Gazze ile ilgili paylaşımda belirtti ve akkılarda El Kaide birliklerinin Filistin'e gidip gidemeyeceği sorusu takıldı.

Rabbim
Hakk'ı savunan tüm Mücahidleri muvaffak kılsın.

EKSTRA: Paylaşımda "Ey Aksa, Geliyoruz!" ve "Arap Yarımadası'ndaki müşrikleri kovun" Mesajları yazmaktadır.

taliban-afghanistan-security-terrorism-third-takeover-anniversary-GettyImages-2166141135.jpg
Müthiş bir haber
جزك الله خير اخي

İ Çevrimdışı

İlimSeven

Misafir
Allah yardımcınız olsun düşmana karşı..
Bu çocuk katillerine karşı Allal size yardım etsin..
IMG_1152.jpeg

IMG_1170.jpeg

Esad Çevrimdışı

Esad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Salihberatt. forumda çok kısa süredir bulunmana rağmen neredeyse her konuya mesaj yazıp her alanda fikir/yorum belirtiyorsun. Bu durum çok heyecanlı olduğun ya da bazı istenmeyen hedefler peşinde olduğun izlenimi oluşturuyor. Böyle düşünen bir tek ben de değilim bilgin olsun.

Bu mesaj yalnız senin için değil, senin gibi son zamanlarda katılım sağlayıp sürekli bir şeyler yazan kişiler için de geçerlidir.

SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Salihberatt. forumda çok kısa süredir bulunmana rağmen neredeyse her konuya mesaj yazıp her alanda fikir/yorum belirtiyorsun.

Esad. Forumda uzun bir süredir bulunmana rağmen pek çok konuya mesaj yazmayıp fikir belirtmiyorsun.

Bu durum çok heyecanlı olduğun ya da bazı istenmeyen hedefler peşinde olduğun izlenimi oluşturuyor.

Bu durum çok bitkin olduğun yahut islâmi dava peşinde koşmaktan korktuğun yahut da bazı istenmeyen hedefler peşinde olduğun izlenimi oluşturuyor.

Böyle düşünen bir tek ben de değilim bilgin olsun.

Böyle düşünen bir tek ben de olmayabilirim bilgin olsun.

Bu mesaj yalnız senin için değil, senin gibi son zamanlarda katılım sağlayıp sürekli bir şeyler yazan kişiler için de geçerlidir.

Bu cümle saçma bir şekilde ekser insanları dâhil ettiği için sildim.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

FursanıMuhammed

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esad. Forumda uzun bir süredir bulunmana rağmen pek çok konuya mesaj yazmayıp fikir belirtmiyorsun.

Bu durum çok bitkin olduğun yahut islâmi dava peşinde koşmaktan korktuğun yahut da bazı istenmeyen hedefler peşinde olduğun izlenimi oluşturuyor.

Böyle düşünen bir tek ben de olmayabilirim bilgin olsun.

Bu mesaj yalnız senin için değil, senin gibi uzun süredir üye olup çok az gönderilere yazı yazan sanki islâmi dâvadan korkarmışcasına yaşayan kişiler için de geçerlidir.
İslami dava klavyeden emniyet nedir bilmeden yazmak mı oluyor salih bey kardeşim..

yaşın kaçbilmem ama bu forumda bu forumu 20 senedir takıp eden ve ömrünün 3 te birini islami davaya destek verdiği için hapıste geciren yaşı büyük ablerin var .. bilesin

konusmalarında da edebi aştiğinin farkına varmalısın

Üst Ana Sayfa Alt