Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Elveda

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bismillahirrahmanirrahim.
Alemlerin Rabbine Hamd Olsun, Salat ve Selam kılıçla gönderilen o güzel Resul (a.s.v)'a ve izini sürdürenlere olsun...

Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Bereketuhu.
Ey kardeşlerim, Sizleri sadece Allah [swt] için sevdim ve Allah [swt] için kardeşlik yaptım. Aynı duyguları yaşayıp bazen sevindik, bazen üzüldük. Ve Bazı haberlere Güldük, Bazı haberlere ise ağladık. Ve Allah [swt] şahidimiz olsun ki kendi yolundan başka bir yolda yürümedik ve alkış tutmadık. Allah [swt] kalbimizi İslamdan ayırmasın ve ayağımızı bu yüce yoldan kaydırmasın..

Ey kardeşlerim, bazı sebeplerden dolayı artık foruma giremeyeceğim. Herkes bi'iznillah hakkını helal etsin, benim hakkım var ise hepinize helal olsun. Herkesi Emaneti kayıp olmayan Allah'a emanet eder, büyük kardeşlerime saygılarımı , küçük kardeşlerime ise sevgilerimi sunarım. Vesselam ..

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykumassalam va rahmatullah .

Allah [swt] kalbimizi İslamdan ayırmasın ve ayağımızı bu yüce yoldan kaydırmasın..
AMIN AKHI
Ey kardeşlerim, bazı sebeplerden dolayı artık foruma giremeyeceğim. Herkes bi'iznillah hakkını helal etsin, benim hakkım var ise hepinize helal olsun. Herkesi Emaneti kayıp olmayan Allah'a emanet eder, büyük kardeşlerime saygılarımı , küçük kardeşlerime ise sevgilerimi sunarım. Vesselam ..
Rabbim yardimcin olsun,,,helal olsun ... rabbim seni hayirla mukafatlandirsin

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Aleykum selam we rahmetullahi we berakatuhu kardeşim ;
inşeAllah Rabbim hakkında hayırlısını nasib eylesin.
Fi emanillah