Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

En Çok Izlenen Tasavvuf Şirki Ve Kültür Programları

M Çevrimdışı

Mazhar Arat

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
En Çok İzlenen Tasavvuf Ve Kültür Programları

Nihat Hatipoğlu İle Dosta Doğru - ATV - Nihat HATİPOĞLU

Mesnevi İle İlahi Aşk - TVNET - M.Fatih ÇITLAK

Ömer Döngeloğlu ile Önden gidenler - KANAL 7 - Ömer Döngeloğlu

Muhabbet Saati - SHOW TV - Mustafa KARATAŞ

Aşka Uyananlar - Tek Rumeli TV - Emre YILDIRIM

Keşif Zamanı - TRT1 - Bekir DEVELİ

Aşka Yolculuk - BEYAZ TV - Cemalnur SARGUT

Derviş Çeyizi - SEMERKANT TV - Adem TOPAL

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
11070009_648887138548766_7812843699728654858_n.jpg

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

insanlara dini anlatıp(ki oda tasavvufla sulandırılmış şekilde) sonra üstüne para alan din adamlarından nefret ediyorum.Düşünüyorum sahabelerin yaşadığı dönemde para karşılığı din anlatılsa veya kuran okunsa neler olurdu acaba?Mübarek sahabeler onlara ne gözle bakardı acaba?rezillik diz boyu.Gerçekte ise kuran okuma-öğretme,namaz kıldırma,din eğitimi v.s gibi işler gönüllülük esasına göre olur.Bu işten para alınmaz.Sevabı ise Allah'tan beklenir.

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
insanlara dini anlatıp(ki oda tasavvufla sulandırılmış şekilde) sonra üstüne para alan din adamlarından nefret ediyorum.Düşünüyorum sahabelerin yaşadığı dönemde para karşılığı din anlatılsa veya kuran okunsa neler olurdu acaba?Mübarek sahabeler onlara ne gözle bakardı acaba?rezillik diz boyu.Gerçekte ise kuran okuma-öğretme,namaz kıldırma,din eğitimi v.s gibi işler gönüllülük esasına göre olur.Bu işten para alınmaz.Sevabı ise Allah'tan beklenir.

AYNEN KARDEŞİM.....

10320461_763829400381944_2534866587209260693_n.jpg

Üst Ana Sayfa Alt