Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Erdoğan Konuştu Onlar Ağladı.

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
erdogan-konustu-onlar-agladi.jpg

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, partisinin TBMM grup toplantısında konuşması esnasında bazı vatandaşların gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kılık kıyafet yönetmeliğinde yapılan düzenleme ile birlikte süreci provoke etmek isteyenler olabileceği konusunda başörtülü çalışanları uyardı.

Erdoğan, ''Süreci provoke etmeye çalışanlar olabilir, lütfen bunları da size bırakıyorum. Bu oyuna asla gelinmesin.'' dedi.

Erdoğan'ın konuşması sırasında bazı başörtülü vatandaşlar gözyaşlarına engel olamadı.

timetürk

K Çevrimdışı

kelime-i şehadet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Provake etmek ile neyi/kimleri kastediyor acaba? Çarşaflı kadınları kastediyor gibi geliyor bana ancak şu bilinmeli ki; Çarşafa bürünen bir kadının onların meclislerinde bulunma ve barınma ihtimali, bir devenin kutuplarda bulunma ve barınma ihtimali kadardır.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Provake etmek ile neyi/kimleri kastediyor acaba? Çarşaflı kadınları kastediyor gibi geliyor bana ancak şu bilinmeli ki; Çarşafa bürünen bir kadının onların meclislerinde bulunma ve barınma ihtimali, bir devenin kutuplarda bulunma ve barınma ihtimali kadardır.

Kardeşim ne kadar da gerçeklikten uzak konuşuyorsun. Gözünü aç ve etrafına bak. Ve yine aç gözünü etrafına bak. Eğer gerçekten de görebilenlerden isen bu dünya cambazlarının para için nasıl takla açabileceklerini görürsün. İşte o zaman insanların Allah'tan başkalarına itaat uğruna nasıl da kutuplarda deve otlattıklarına şahid olursun.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben deve otlatanlardan bahsetmiyorum, gerçek çarşaflılardan bahsediyorum.

Ben de gerçekten de çarşaf giyebileceklerini iddia ediyorum. Parasıyla değil mi kardeşim, senden bile daha dindar olurlar. Parasıyla değil mi olmadı cihada bile giderler.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben Allah'tan başkaları için değil de sadece Allah için çarşafa bürünenlerden bahsediyorum.

Ben de Allah için görünüp takla atanlardan bahsediyorum. Bir insanın gerçekten amacı Allah rızası içe mecliste ne işi var.

Üst Ana Sayfa Alt