Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Esed'in Kafirleri Camiyi Bombalayıp Mucahidlere İftira Atar!

Muhammed SAV Çevrimdışı

Muhammed SAV

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Muhammed , evvela buradan bildir o ismini (nick) değiştireceğim , yerine hangi nick istiyorsan buradan yaz.

İkincisi Esed'i ve ordusunu Kafir görüyor musun?

Sevgili Müslüman kardeşim Esed ve Ordusu Müslüman değil mi?
Esed'in ordusu kimlerden oluşur;

% 80 Sünni
% 10 Şii
% 10 Diğerlerinden oluşur.

Kaynaklardan öğrendiğim budur.

Muhammed SAV Çevrimdışı

Muhammed SAV

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Rahat kandırılma;

HUCURAT / 6
Ey iman edenler! Eğer fasıkın biri size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa sataşırsınız da sonra yaptığınızdan pişman olursunuz.

Çok güzel bir örnekle cevap vermişsin. Aksini aynı şekilde kanıtlamanı isterim. O zaman dediğine inanmazsam ayetteki gibi pişmanlık yaşarım.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Video, 3 ay önceki kayıt!
Esed kafirinin Suriye askerleri tarafından bombaladıkları cami.
Aynı videoyu yükleyen şahsın esed'in Suriye ordusu videosu .

Ayrıca Esed de kafir!, Onun dini ve rejiminin bekâsı için muslumanlarla savaşan askerleri de Kafir!anlandı

Not : Sapık, banlandı!

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Sevgili Müslüman kardeşim Esed ve Ordusu Müslüman değil mi?
Esed'in ordusu kimlerden oluşur;

% 80 Sünni
% 10 Şii
% 10 Diğerlerinden oluşur.

Kaynaklardan öğrendiğim budur.

Kafir Esed ordusu çocuk demeden kadın demeden müslümanlara işkence yaparak öldüren,çocuklara dahi tecavüz eden,camileri bombalayan necis bir ordu değil midir Allah sana basiret versin burada fitne mi çıkarmaya çalışıyorsun

M Çevrimdışı

Mehmet as

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ben olsaydım onu banlamazdım. Onun cevap vermesini engellemek HAKSIZ olduğunu kanıtlamak değildir. Malesef tam tersidir.

Said El Ensariyy Çevrimdışı

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nasıl olur da müslümanlara karşı Rabbimiz Allah'tır(Svt) dedikleri için karşılığında Rabbiniz, İlahınız Esad'tır diyen diri diri gömen, hiç acımadan küçük çocukların kafasını koparan binlerce cana kıyan zalim kafirleri savunma derdinde olurlar anlamıyorum....

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu nasıl bir melunluktur,mücahidler her yerde tekbir sesleriyle canlarını verirken nasıl olurda burada güya cami yıkmışlarda hemde tekbir sesleriyle seviniyorlar..bunu yükleyende,iftirayı atanda,ona destek verende onları yapanlar gibi melundur..

Üst Ana Sayfa Alt