Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Esselamu Aleykum Kardeşler Size Üsküdarda Bir Sahaf Adresi Vericem

E Çevrimdışı

emirha_K

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
istanbulda olup üsküdara gidip gelebilecek olan arkadaşlara bir kitapçı adresi vericem senelerden beri ben oradan kitap alıyorum her türlü kitap var tefsir hadis akaid ehli-sünnet ehli-şia havariç dünya klasikleri vs vs en önemlisi kitapların çok ucuz olması kitabın ebatı genelde farketmiyor 2-3 kitabı 2 liraya filan alabiliyorsunuz örneğin mevdudini r.a tefsirini geçende 40 liraya sattılar indirim borç filanda yapıyorlar çok eski basım kitap dergileride bulabilirsiniz.ilim le meşgul olan arkadaşlardan mesaj bekliyorum.selam ve dua ile

E Çevrimdışı

emirha_K

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
K?rkambar Sahaf - Nadir Kitap kardeş bu internet sitesi kitapçının bu adresten kitaplara göz atabilirsiniz istediğiniz kitabın ürün kodunu kitapçıya söylediğiniz vakit bir kaç dakika içinde kitabı depodan size temiz bir şekilde getiriyorlar fakat sitedeki kitaplar uzun süredir güncellenmemiş şu an çok az kitap olduğu gözüküyor fakat geçende gittim şu an ellerinde binlerce kitap ve külliyat var ve çok ucuza satıyorlar adresi verim hayrettin çavuş mah çavuşdere cad no 50/2 üsküdar/ist adresi burası idi fakat daha büük bir dükkan kiralandı hemen bu adresin yanındaki sokakta siz bu adrese ulaşın orada kırkambar kitabevi deyin zaten hemen 100 metre filan yanında eğer üsküdarı biliyor iseniz meşhur antikacılar çarşısı oluyor adresi hemen bulabilirsiniz size ilgilinin telefon numarasınıda verim adı bayram koç 0535 383 41 67.hayırlı alışverişler kardeş eminim memnun kalıcaksınız.