Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Esselamü aleyküm verahmetullahi veberakatühü....

H Çevrimdışı

Hanne-sevde

Üye
İslam-TR Üyesi
Değerli kardeşler,bu siteye uzun zamandır girmiyorum,kapandığını düşünüyordum ,fakat devam ediliyormuş,
inş.hak üzere devam ediliyordur yola...dualarımı iletiyorum''ey Rabbimiz bizi doğru yola ilet,nimet verdiklerinin yoluna,sapıkların azgınların yoluna değil!...''amin... :dua
yeryüzünde ,zalimlerin, halâ zume devam ettiği,inananlara her yoldan zulüm uyguladığı bu asırda, umarım yüreğinde dert olanlar, dava derdini çıkarıp atmamıştır...sevdaların,intikamların dudaklarda kaldığı,yüreklere inmediği bu çağda,davasını yüreğine,amellerine indiren adamlar yok denilecek kadar az...meydanlar adam arıyor,ama adam arayanlar adam değil!... :crycry
yaz sıcaklarını kapris otellerde değil,davası için ilimle,malla,canla cihad meydanlarında geçirenlere selam olsun...binlerce kez selam...
sitede yazmaya emek vermeye devam eden muvahhid kardeşlere de selamlar,saygılar....
birbirimize dua edelim....
islam4ever kardeşe selamlar saygılar....duacıyım,dua bekliyorum.... :yale

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
ALLAH Razı olsun ahim....Rabbim Yar ve yardımcın olur inşALLAH...Dualarda buluşmak ümidiyle....

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ve aleykumselam ve rahmetullahi ve berakatühü tekrar uzun bir aradan sonra hoş geldin kardeşim......dualarımız tüm müslümanların üzerine olsun .....beddualarımızda tüm azgın kafirlerin üzerine olsun ...seni yeniden gördük sevindik inşallah...bilgilerinle bizlere ışık tutarsın inşallah........selametle

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ruveyda. ' Alıntı:
ve aleykumselam ve rahmetullahi ve berakatühü tekrar uzun bir aradan sonra hoş geldin kardeşim......dualarımız tüm müslümanların üzerine olsun .....beddualarımızda tüm azgın kafirlerin üzerine olsun ...seni yeniden gördük sevindik inşALLAH...bilgilerinle bizlere ışık tutarsın inşALLAH........selametle

H Çevrimdışı

Hanne-sevde

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun kardeşler,yaşıyoruz,henüz rabbimize dönmedik,dünya sürgünümüz imtihanlarla devam ediyor...ama Elh.kafire,zalime inat daha da güçlenerek,bilenerek yolumuza devam ediyoruz...dualarınızın karşılığını ALLAH C.C KAT BE KAT VERSİN,SİZLERİ SEVSİN İNŞ....,sağık ve sabır temenilerimle.....Yüce Rabbime emanetsiniz...

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
amin ecmain.tekrar hoşgeldin.avatarında yokmuş :)

H Çevrimdışı

Hanne-sevde

Üye
İslam-TR Üyesi
Hamas kardeş sen bir avatar hazırlayıp eklersin inş....ben anlamıyorum bilgisayar işlerinden fazla...herzaman giremiycem zaten,fırsat buldukça......
selametle inş...

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Ve Aleyküm Selam ve ...

Sanırım tekrardan demem lasımm Tekrardan Hoşgeldiniz.. ;)
Üyeliğiniz Hayırlı ve Daim olsunn..

SElam ve dua ile ...