Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Esselamu Aleykum

M Çevrimdışı

muhammed ikbal sivasi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum gardaşlarım abilerim. 2 senedir sitenizi takip ediyorum konulara bakıyorum ama üye olmak şuan nasip oldu. Siteniz beni çok mutlu etmişti ilk gördüğümde. Medyayı ellerinde tuttuğunu sanan kominist sosyalist ateistlere karşı böyle forumlar görünce rabbime hamd ediyorum. Beni bu bilince yöneltip sizlerin aranıza gelmemi sağlayan Allah'ıma sonsuz hamd olsun. Ankara da yaşayan yada benim gibi üniversite okuyan Kardeşlerim varsa bi çay içip sohbet edebiliriz. Allah hepinizden razı olsun...

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum gardaşlarım abilerim. 2 senedir sitenizi takip ediyorum konulara bakıyorum ama üye olmak şuan nasip oldu. Siteniz beni çok mutlu etmişti ilk gördüğümde. Medyayı ellerinde tuttuğunu sanan kominist sosyalist ateistlere karşı böyle forumlar görünce rabbime hamd ediyorum. Beni bu bilince yöneltip sizlerin aranıza gelmemi sağlayan Allah'ıma sonsuz hamd olsun. Ankara da yaşayan yada benim gibi üniversite okuyan Kardeşlerim varsa bi çay içip sohbet edebiliriz. Allah hepinizden razı olsun...

aleykum selam gardasim, yoksa sendemi bizim oralardansin:D bizim oralar veya civari yokmu, herkes ya istanbul ya ankara

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
VAllahi sivas hatta şuan kangaldan yazıyorum tatil dolayısıyla :)

sivas3.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam ve rahmatullah hoşgeldiniz kardeşim

bende ankara da ikamet ediyorum lakin heycan kardeşimle tanıştıktan sonra senle de inşaALLAH birgün görüşürüz

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
"... bir daha bu forumdan kimseyle görüsmem.." diyecegini sandim cümlenin devaminda :)
Hohoww heycanla tanistiktan sonra gozum kimseyi gormez :p

Ben de oyle sandim akhi
hos geldin akhi :)

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!