Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

EsSelamuAleykum ve Rahmetullah akhiler

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykumselam. Hosgeldin

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
We aleykumesselam we rahmetullahi we barakatuhu

halid.bin.velid Çevrimdışı

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
EsSelamuAleykum kardeşlerim..

Aranıza yeni katıldım, birkaç konuda yazdıktan sonra, selamlaşma nasip oldu.

Nefse göre konu ve yorumların olmadığı bu siteyi görünce Elhamdulillah dedim..

36 yaşımda ve İsanbulda yaşıyorum.

ve aleykum selam üyeligin hayırlı olsun
Elhamdulillah kardeşim sitenin bu özeligini bende çok beyeniyom herşeyin delileriyle ortaya koydugu bir kütüphane merkezi
Abdulmuizz Fida ahim Allah c.c ondan razı olsun sorulara bıkmadan uzanmadan deyerli saatlerini bize ayırarak bilgilendiriyor
tabii bunu yanından bir çok kardeşte burda karşılıksız hizmet veriyor karşılıgını Rabbinden bekleyerek Rabbbim hepsinden razı olsun

tekrar hoş geldin

abdullah13 Çevrimdışı

abdullah13

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim hepinizden razı olsun.

Açıkçası siteyi üye olmadan dışarıdan bir müddet takip ettim,

Başka sitelere de bakıyordum hani açıkçası şekil bile çok önemlidir aslında, mesela site dini site ama bakıyorum sitenin admini, moderatörü avatar olarak futbol takımlarını ifade eden fotoğraflar kullanmış, alttaki imzalara bakıyorum, bir tane hadis kullanmış, altında şiir veya şarkı sözü veya futbol takımına yapılan tezaharrüat var. İçerik ise zaten bilindik hani şu tvlerde çıkıp gözyaşı döküp kendince birşeyler anlatanların programları gibi, hani biri soru soruyor tam da böyle nefsine göre tatlı tatlı (zehir) cevaplar,

Bir kısmı ise zaten bilindik hani şu geceleri semalarda uçup konan şeyhlerin sitesi (kimse de sormuyor : "yahu madem böyle geceleri uçuyor ve bir yerlere konuyorsunuz e radarlara da yakalanmıyorsunuz madem, bari şu uçuş sırasında elinize 3-5 bomba alıp da neden Bir israil tankını veya birliğini bombalamıyorsunuz demiyor").

Kendin için veya şeyhin için neler yapabilirsinin yolları anlatılıyor çoğunda. Oysa ben Rabbim'in rızası ve dinim için neler yapabilirimin peşindeydim. Rabbim bunu verdi içime, sonra öyle bir insanı karşıma çıkardı, o kitaplara ulaştım ve şimdi de bu sitedeyim.

İnşaAllah yaptığımız her iş, söylediğimiz her söz yüce Rabbimizin rızasını kazandıracaklardan olur.
Fiemanellah

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ve Aleyküm SELAM ve Rahmetullah