Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Evde Dolabın Arkasında Bulduğum Kağıt Büyü mü?

E Çevrimdışı

efecan35

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum millet
evde ayakkabı dolabının arka kısmına bantlanmış bir kağıt buldum, içini açıp ne yazdığını öğrenmeye çalışırken resmi atığım kişi bu kağıdı yakmamı ve evden dışarı atmamı söyledi,ve yazının sonunda bir isim olduğunu söyledi
photo_2022-06-01_19-33-07 (2).jpg
photo_2022-06-01_19-33-07.jpg
photo_2022-06-01_19-33-04.jpg

bu bir büyü mü ? türkçeye çevirebilecek var mı yazanları ? ve ben kağıdı söylendiği gibi yaktım ve külleri denize attım, şimdi ne yapmam gerekir?
başka birşey yapmam gerekir mi?

Son düzenleme:
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Selamun aleykum millet
evde ayakkabı dolabının arka kısmına bantlanmış bir kağıt buldum, içini açıp ne yazdığını öğrenmeye çalışırken resmi atığım kişi bu kağıdı yakmamı ve evden dışarı atmamı söyledi,ve yazının sonunda bir isim olduğunu söyledi
Ekli dosyayı görüntüle 29494Ekli dosyayı görüntüle 29496Ekli dosyayı görüntüle 29493
bu bir büyü mü ? türkçeye çevirebilecek var mı yazanları ? ve ben kağıdı söylendiği gibi yaktım ve külleri denize attım, şimdi ne yapmam gerekir?
başka birşey yapmam gerekir mi?
Âleykum selam we rahmetullahi we berakatuh kardeşim

Kardeşim gerek bulduğunuz kağıttaki yazıların şekli ve gerek çektiğiniz resmin ters görünmesi sebebiyle "Allah, Allahu wAllahu, La ilahe İllallah" anlaşılıyor diğerleri bir iki harf olarak tek harflik semboller veya tılsımlar var. Bunu konunun uzmanı görerek çözmeli idi. Bunu işin ehli tesbit ve teşhisini koymadan (hele ki büyü gibi bir sihir ise -ki öyle görünüyor) imha etmeniz yanlış olmuş. Denize küllerini atmak da doğru bir uygulama değil.

Üst Ana Sayfa Alt