Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Eyüp Sultan'da Yatan Zat Eyüp Sultan Değildir

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu Tahir kardesim, hep satirarasi teblig yapmaya calismissin. Gozumden kacmadi. Allah ecrini versin. Ancak arkadasin boyle bir ilgisi olsa, zaten koskoca islam forumundaki bir suru konuyu incelerdi diye dusunuyorum. O ise efsaneler, masallar velhasil halki uyutan seylerden baska birsey paylasmaya gelmemis. Bunu da zaten beyan etmis oldu. Gorunen de zaten buydu.

Yoksa benim de yazis tarzim farkli olurdu.

Yine de belki senin yaptigin daha dogrudur. Allah en dogrusunu bilir. Ancak davetine gonlu olan biri, seni ozelden de bulabilir diye dusunuyorum. Rabbim nasip edecekse, her sekilde eder..

Bu durumlarda davet edilen her zaman şübheyi ileri süren olmayabilir. Çoğu zaman yanlış görüşlere başkalarının o görüşe kapılmaması için reddiye verilir.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Ne güzel konuşacaktık. Niye kaçırttınız vatandaşı.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ne güzel konuşacaktık. Niye kaçırttınız vatandaşı.

Bu veya baska konuda beyan ettigi gibi; bu site, kendisinin goruslerine uymadigi icin bulunmak istemedi. Kusura bakmayin; siteyi ve tavirlarimizi kendisinin goruslerine ve nefsi inanisina gore insa edemedik...

(Verilecek cevap olmadiginda gitmesi de benim kisisel fikrim. Sorulmus tum sorulara cevap verip gidebilse, daha anlamli olurdu.)

Ayrica tum gun ard arda alakasiz konular acilmasindan cogu arkadas rahatsiz oluyoruz. Bazi kisiler bir geliyor, ard arda 10 tane konu aciyor, siirler, efsaneler iclerindeki hurafeler ve satirarasi mesajlar ile beraber.

Disardan bakildiginda da ne hos goruntu.. Muslumanlar bunlari tartisiyor?!

Bu devam ederse zaten onu alinamaz ve sonunda burada cogu kisi durmaz. Islamtr forumunun da bir agirligi olmali.. Bireysel bazda ve insanlarin aktivitelerine hizmet vermemeli diye dusunuyorum.

Keske bu yorumlariniz; burada bu ve benzeri konulara zamaninda dahil olabilseydi. Zira bir cok benzeri durumda bir suru zaman kaybi, enerji kaybi yasayan biz ancak arkasindan su doken siz oldunuz..

Son düzenleme: