Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Fatih Altaylı Levent Kırca It Dalaşı, Iki Yalaka...

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Youtube rastladım da bi sizde izleyin dedim.Bunların Makam mevki koltuk sevdasından ne hallere düştüğünü...

İkiside Atatürkçüyüm deyip birbirlerini yiyorlar bize de izlemek düşüyor :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah daha beter etsin, birbirlerine düssünler. Nasil da yaptiklarini hemen desifre ediyorlar.

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
keşke hepsi birbirine düşse bu medyanın. birbirlerinin oyunlarını açığa çıkartırlar da toplumun uyanmasına vesile olurlar belki...

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İşin İlginç Yanı adamlık taslayan bu şerefsizlerden biri meşhur ha bi dk. videosunu atayım

Daha Daha Bir vakit namaz kılmamış, bir vakit namazın kaç rekat olduğundan haberi olmayan dahası rekat diyebilmekten bile aciz olan bir mahlukat ;

Diğeri de Sarhoş taklidleri ile (aslında ben taklid olduğunu sanmıyorum kendini doğal halini oynuyor) tanıdığımız bir başka karaktersiz...

Birbirlerine Adamlık dersi veriyorlar...

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
işin garibi fatih altaylının muhalifleri bu videoyu kullanıp güya muhafazakar olan yalaka medyayı övüyor. tağutun düzgün bir yeri yok bunun en güzel ispatlarından biri belki şu medyayı tarafsızca inceleyebilmek...

Üst Ana Sayfa Alt