Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Fatiha Suresi Bukadar Güzel Anlatilamazdi

Burak YILDIRIM Çevrimdışı

Burak YILDIRIM

Üye
İslam-TR Üyesi
İmam Ali Rıza (Ra) Fatihayı ölmek üzere olan bir Hiristiyana izah ederek Allah c.c 'ın izni ile onun bir MÜSLİMAN olarak ölemesine sebeb oluyor Muhakak ki sebebini ALLAH C.C bilir.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Ebu Musenna Tanzim

☆Ahmed İbn Taymiyyah~Hamoud al-Aqla al-Shuebi☆
Banned
8.İmam Ali Rıza (Ra) Fatihayı ölmek üzere olan bir Hiristiyana izah ederek Allah c.c 'ın izni ile onun bir MÜSLİMAN olarak ölemesine sebeb oluyor Muhakak ki sebebini ALLAH C.C ve Rasulu ve Ehlibeyti bilir.

8.imam diyor her kim ki sia dininde ki 12 imamin masum olduğuna peygamberlerden üstün olduğuna (bu sia alimleri ve 12 imam inancı nin gereğidir) inanır sa şeksiz suphesiz kafir olur

Burak YILDIRIM Çevrimdışı

Burak YILDIRIM

Üye
İslam-TR Üyesi
@sawt_al_jihad Yanlış düşüncelere yol açtıysam özür dilerim kardeşlerim.Kimse inanmak istemediği şeylere inanmak zorunda değil burada Meshep,Din,Dil ırk meselesi yapmak için paylaşmadım tekrar Özür Dilerim. Yetkililer konuyu kaldırırsa sevinirim.

T Çevrimdışı

Tarık Yıldız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
8.İmam Ali Rıza (Ra) Fatihayı ölmek üzere olan bir Hiristiyana izah ederek Allah c.c 'ın izni ile onun bir MÜSLİMAN olarak ölemesine sebeb oluyor Muhakak ki sebebini ALLAH C.C bilir.

@sawt_al_jihad Yanlış düşüncelere yol açtıysam özür dilerim kardeşlerim.Kimse inanmak istemediği şeylere inanmak zorunda değil burada Meshep,Din,Dil ırk meselesi yapmak için paylaşmadım tekrar Özür Dilerim. Yetkililer konuyu kaldırırsa sevinirim.
aman hocam. bu forum; dışarıdaki insanların mezhepci, vahhabi, suudcu, radikal diye adlandırdığı insanlarla (kardeşlerle) dolu. böyle şeyleri paylaşman burda çok dikkat çekmez ve ciddi tenkidlerin hedefi olursun.

vesselâm

Kardeşim,paylaştığın video ders verici olabilir,faydalı olabilir.Burada tenkit edilen senin 8.imam,9.imam demen.Bu şia inancının alametidir.Yalnızca
İmam Ali Rıza demen yeter.Peygamber soyundan gelen bir alimdir.Beğenmemezliğimiz paylaştığın imama değil,onu Şiiler gibi adlandırmana.

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi

Cümlelere dikkat edelim akhi. Alışırsın zamanla inşa Allah :)

E Çevrimdışı

Ebu Musenna Tanzim

Banned
Axi benim de seni tekfir ettiğimi falan sanma sakın farkettiysen kim inanır sa o kafir dedim bu ehli sunne vel cemaa nın uslubudur güneşten daha açık bir küfür olmadıkça tüm ama tüm selef iki şehadet i söyleyen e ve namaz kilana müslüman hükmü vermiştir. Vallahul mustean esselamu aleykum
Not : söyleyen den kasıt anlamını bilerek red ve kabul ile söylemek.

E Çevrimdışı

Ebu Musenna Tanzim

Banned
Üst Ana Sayfa Alt