Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Faydalı site

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
SelamınAleyküm kardeşler. Uzun zamandır multimedya içerikler açısından istifade ettiğim bir site var sizinle paylaşmak istedim. İçerisinde çok güzel Dini dersler, makaleler, Filmler, Diziler, Belgesellerin bulunuyor. Örnek olarak;
Tefsir Dersleri
Akide, Fıkıh hadis usul dersleri
Ahmet Bin Hanbel (rh.a)
Hz. Ömer (r.a.)
Hz. Hasan ve Hüseyin vs. gibi dizi ve filmlerin olduğu bir site.
Link: Genç Müslümanlar | Genç Davetçi Blogu ( Başka site linki paylaşmak yasak mı değil mi bilmiyorum :) )

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
SelamınAleyküm kardeşler. Uzun zamandır multimedya içerikler açısından istifade ettiğim bir site var sizinle paylaşmak istedim. İçerisinde çok güzel Dini dersler, makaleler, Filmler, Diziler, Belgesellerin bulunuyor. Örnek olarak;
Tefsir Dersleri
Akide, Fıkıh hadis usul dersleri
Ahmet Bin Hanbel (rh.a)
Hz. Ömer (r.a.)
Hz. Hasan ve Hüseyin vs. gibi dizi ve filmlerin olduğu bir site.
Link: Genç Müslümanlar | Genç Davetçi Blogu ( Başka site linki paylaşmak yasak mı değil mi bilmiyorum :) )
Âleykum selam we rahmetullah kardeşim;
Bizim sitemizi de orada paylaşmak istediniz mi hiç ?
Bizde multimedya , makaleler, filmler ayrıca cihadi videolar mevcuddu.

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Âleykum selam we rahmetullah kardeşim;
Bizim sitemizi de orada paylaşmak istediniz mi hiç ?
Bizde multimedya , makaleler, filmler ayrıca cihadi videolar mevcuddu.

Orda öyle bi platform yok bildiğim kadarıyla hocam. Sadece site orası forum gibi bi yer değil. Ama isterseniz mail yoluyla yöneticilerine ulaşıp bu konuyu onlara açabilirim.