Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Fetih Ordusu'ndan Haberler...

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
..
allah rızası için söylermisiniz islam devletinin neresi harici insanda bir harici veya münafık lık alameti varsa bundan dolayı o kimseye harici veya munafık denilirmi içinizde ehli ilim varsa allah rızası için onunla konuşmak istiyorum..allah rızası için lütfen tek isteğim kopyala yapıştır olmasın.karşılıklı konuşalım

Talibanı bile tekfir ediyor işid, ABD dururken Afganistan'da Taliban'a saldırıyor ve adam devşirmeye çalışıyor. Gerisini var sen düşün..

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Işid yaptıklarından ders almıyor. Halepte ateşkes yapıp Kalamun ve deraya fitne sokuyor. İşin traji komik tarafı tekfir ettiği bazı meselelerde kendilerinin de dönem dönem aynı tutumu takınması..

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Işid yaptıklarından ders almıyor. Halepte ateşkes yapıp Kalamun ve deraya fitne sokuyor. İşin traji komik tarafı tekfir ettiği bazı meselelerde kendilerinin de dönem dönem aynı tutumu takınması..
güç akhi güç ışid yine aynı tekfircilikte olsa ama bu kadar güçlü olmasa yüzde 80ni inan ışidin adını anmazdı

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Işidin Son akıl almaz tekfirlerinin arkasında liderlik hevesi yatıyor. Düşünün Libya, Yemen ve Afganistan'da mevcut güçlü cihad yapıları var. Aynı zamanda zafere de çok yakınlardı. Peki işid bu bölgelere girince ne oldu? Cevabı Ortada..

F Çevrimdışı

fatih can

Üye
İslam-TR Üyesi
Işidin Son akıl almaz tekfirlerinin arkasında liderlik hevesi yatıyor. Düşünün Libya, Yemen ve Afganistan'da mevcut güçlü cihad yapıları var. Aynı zamanda zafere de çok yakınlardı. Peki işid bu bölgelere girince ne oldu? Cevabı Ortada..
afganda 30 senedir cihad var demi birkaç bölge haricinde neresi alındı ve elde tutulan bölgede şeriat nizamımı vardı yani halk bir imamın arkasında şeriat kanunlarıylamı yönetiliyordu..

F Çevrimdışı

fatih can

Üye
İslam-TR Üyesi
Senin iftira kokan Zanlarına cevap babından yazdım. Eğer taliban, kaide ve ahrar işbirlikçi ise işid yüz kat fazla işbirlikçidir.
allahtan kork yaaa iddiada bulunan sen oldun madem bir şeyi iddia ettin onu ispat etmekte sana düşer zira her iddia bir delile muhtaçtır aki halde çöpe atılmaya mahkumdur..

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
afganda 30 senedir cihad var demi birkaç bölge haricinde neresi alındı ve elde tutulan bölgede şeriat nizamımı vardı yani halk bir imamın arkasında şeriat kanunlarıylamı yönetiliyordu..
Boş konuşma 1996 ile 2001 yılları arası Son yüzyılın en sağlam şeriat nizamı taliban İdaresi altında uygulandı.

F Çevrimdışı

fatih can

Üye
İslam-TR Üyesi
benim kimseyle tartışma niyetim yok bu böyle biline fakat ilmi olan biriyle meseleleri delilleriyle konuşmak istiyorum. bir küimsede veya herhangi birinde haricilikten veya munafıklıktan bir şube olsa bu davranışıyla o kimseye harici denebilirmi munafık denebilirmi ilmi olan yazsın inş.

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
benim kimseyle tartışma niyetim yok bu böyle biline fakat ilmi olan biriyle meseleleri delilleriyle konuşmak istiyorum. bir küimsede veya herhangi birinde haricilikten veya munafıklıktan bir şube olsa bu davranışıyla o kimseye harici denebilirmi munafık denebilirmi ilmi olan yazsın inş.

Üst Ana Sayfa Alt