Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Arkadaslar yasin-i serif okuyorum, özel dua isteyenler iki dak. icinde söylsinnnnn

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
:yıldız günlük başım çok ağrıyor :doktor....önümdeki evraklar beni sinir ediyor :kafaçakma.....yarın çok önemli bir maçımız var hemde deplasmanda ona konsantre olmaya çalışıyorum :sektirmece ..karnım hafif aç. :ekmek..:huhuuhuu ..anlıyacağın bu gün güzel bir gün deel.... :kafaçakma

:moral0 :yoooo :hayır :moral0 :uhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben senin keyfini yerine getirmesini bilirim kardeşim :ahim

:şaplak

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
pulçetinki öle geliyor. o ancak :şaplak tan anlıyor

E Çevrimdışı

enes bin malik

Misafir
isteyin yeterki :şaplak işte böle :şaplak ::

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu gün erkidişlere nasıl bir muzurluk yapsam aceba... bir fikri olan varmı :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hayırdır kısım yaaaa... rüyanda pulceti mi gördün, bu gün çok pörtlek davranıyon sende... küstüm ben :hıh

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yok rüyamda pörtlek gördüm ayrıca pulcete gerek yok :hıh
çiğ köftenin içine kendininkinin dışında şeker kat :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çiğ köftecide şekeri nereden bulucam :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
olas öle :dillll mesela en son geçen hafta gitmiştik. sepetteki tüm lavaşları üst üste koyup içine birkaç çiğ köfte atarak tek bir dürüm yapmıştım. onlara lavaş kalmayınca onlarda kızmıştı. :eek:ynok bir kaç şaplak yedik ama yinedemilleti delirtmeyi başarabildim. başka bişiler düşünmek lazım... :huhuuhuu

Üst Ana Sayfa Alt