Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
abla at hepsini dışarı kurtul.. :yale
:dillll :ahaboleoldum

hayalet Çevrimdışı

hayalet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:yale :yale :yale :yale :yale Rabbim sana sukurler olsun 3-1= kac eder bi dusunelim zor degil biri disarda :muhaha :muhaha geriye kaldi iki :ahaboleoldum :hahahaa

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
sevgili günlük bu pazartesileri hayatımdan çıkarmam lazım.....uffffffffffffffffffffff ufffffffffffffffffffffffffffff......:yıldız

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
s.a. günlükcügüm. bugün ilk yaziliyi verdim, ingilizceydi nefret ediyorum ingilizceden. ne alacagimi merak etmiyorum cünkü yine rüyamda alacagim notumu gördüm.

yarin matematik var, birazdan arkadaslarla ders calismaya gidecez, matematik notumuda bi görseydim ya rüyamda rahatliyacaktim ama inat etti göstermiyor kendini. neyse cuma gününü sabirsizlikla bekliyorum. o büyük kapidan cikipta sokakta OHHH BEE diye bagiracagim ani düsünüyorum (ne güzel hayal dimi)
off off bi bitsin varyaaa, dünyalar benim olacak, hayatimi etkileyen sinavlar. Hepside bir haftanin icindemi yazilirmis. bu hocalar zamaninda hic mi ögrenci olmamis acaba cok merak ediyorum dogrusu. neyse günlükcügüm ben cikiyorum, benden habersiz seni biri okursa benim icin dua etmesini söyle tamammi? :=))
selam ve dua ile ...

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
Üstteki yazıya gözüm iliştide ona dua edesim geldi.. :utandım
Rabbim tüm öğrencilere zihin açıklığı versin..
İlim aşığı olsunlar ve de öğrendiklerini yaymaa tabbii..
......Aminn.... İnşaallahh.....
Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşaallahh..!!

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Elhamdulillah ne guzel bi gun bugun Rabbim herkese saglik ver :güldüm

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
matematik bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
cok sükür Rahmana.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bende diyorum şu bizim site ahalisi sayıların dilinden herşey isimli bölüme niye girmiyor... demek bundanmış :üzgünüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
matematiğe karşı olan antipatilerinden... halbuki matematik çukuta gibidir... :üzgünüm

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sevgili günlüüükkk. demin 3 bucuk saat süren bir almanca sinavindan ciktim. yaz yaz kolum agridi, ins Rabbim emeklerimizi bosa cikarmaz.
yarin GW var bu ins. son sinavim, kolumu accik dinlendirmem lazim, yoksa yarin agzimizla yazmamiz gerekecek...
neyse günlük... bitmis bir vaziyetteyim, bir haftada 4 sinav.... depresyona girip girip cikiyorum.
yarin okula canli bomba olarak girebilirim...
.........veeeee GÜMMM :muhaha

neyse en azindan bu aralar sadece ders düsünüyorum, sinavlar bitince muhtemelen ic dünyama ceklecegim. hayat kolay degil ama ne yapalim cekecez, bazi seylere ulasmak icin emek sarf etmek gerekir.
Hz. Alinin güzel bi sözü vardi ama simdik unuttum, beynim dolu ondan olsa gerek....

yarinida bi atlatayim 2 bucuk ay tatilim var :=) tabii sözlüleri saymiyorum.
sonuclar ins. tahmin ettigim gibi cikar.
haydi kendine iyi bak. esselam aleyküm.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
esselamu aleyküm günlükcügüüüüm... bugün son sinavi yazdim, Rabbime cok sükür ki hepisi bitti :yale :yale :yale güzelde gecti... ama kolum koptu :ahaboleoldum

haftalardir hayal ettigim gün geldi. O böyük kapidan ciktim Ohh beee dedim sonunda, Rabbime cok sükür bu günleride gösterdi. accayip rahatladim, üstümden kamyon dolusu yük kalkti.... :acıktım
hamd olsun alemlerin RABBI olan ALLAHA....
tüm mümin ögrencilere Rabbim zihin acikligi ve basarilar versin ( amin amin amin)

esselamu aleyküm.

Üst Ana Sayfa Alt