Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Yozlaşmış fikirleri taklit etmek fıtratıma ters. Hak bildiğim şeyi konuşamayacaksam hakikatin peşinden gidemeyeceksem konuşmanın da bir manâsı yok. Ben ayrıca kimseyi yerme peşinde değilim. Ağzımdan çıkan her sözün, yazdığım her yazının delilini de biliyorum elhamdulillah. Konuştuğum zaman, emri bil maruf yapmak istediğim zaman protestocu, zannıyla konuşan, idrâksız oluyorsam yağcılık yapıp taklit etmedim, hak bildiğimi söyledim diye göze batıyorsam bundan sonra batmayacağım.

Zaten artık her söylediğini hak sanan, hatasız ve kusursuz olduğunu, hiç hata yapmayacağını düşünenlere sözlerin etki etmeyeceğini de biliyorum. Ancak başkaları bu kadar kolay ban yerken bana bu kadar tahammülkâr davranılmasına şaşırmıştım işin esası. Buradan ilgili kişilere de çağrımdır. Gereği yapılsın da bir protestocu (!), zannıyla konuşan(!), gözünde perde olan(!), boş konuşan(!) bir kişi eksilmiş olur en azından. Hakkım istisnasız herkese helaldir. Cümleten hayırlı günler. Vesselam.

Anladım, farkinda değilsin.

R Çevrimdışı

Radikal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Es Selamun Aleykum, 10 gün yasaklandım ama sizi çok özledim.Şuan herkes benden nefret etse bile benim size çok ihtiyacım varmış bunu anladım bu arada yasaklanma sebebim de cahillikmiş, madem cahilim neden yasaklanıyorum, neden mazur görülmüyorum.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Es Selamun Aleykum, 10 gün yasaklandım ama sizi çok özledim.Şuan herkes benden nefret etse bile benim size çok ihtiyacım varmış bunu anladım bu arada yasaklanma sebebim de cahillikmiş, madem cahilim neden yasaklanıyorum, neden mazur görülmüyorum.

Kafayi topla diye.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Işten eve zor geldim.
Kafami camasir gibi sıkmışlar da beynimin tüm pekmezi akmış gibi öyle sıcak.
3 5 nöronum kaldı dostlarım.
Abuk sabuk yorumlarimdan ben mesul değilim simdiden soyleyeyim.

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Benim klimanin arkasina kumrular yuva yapti gecen sene. O yuzden calistiramiyorum.
Kumrularin saadeti icin yaniyoz bu sicakti.
Ama toplu tasimalar klimali cok sukur.
Bir de marketlerin ozellikle peynir bolumleri filan.
Biz fakirler boyle serinliyoz.:D
Şaka bir yana sıcağı seviyorum gerçekten. Ama çok bunalinca çoluk çocuk yol üstünde bim, a101, şok vs marketlere giriyoruz serinlenmeleri için:) yalandan bakınıyoruz öyle sonra kızım dondurma diye ağlıyor. Sonra cebimizden zararla çıkıyoruz:)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
@!sLaM4eVeR abi banlamayacaksan bi aşure yapasım var, musade var mi? Her sekilde bulamaç gibi gozukuyor zaten goruntuden yirtarim?

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
internetim %15 kalmiş.

A) youtube izle hemen bitir, 13 gun kafamiz rahat etsin.
B) gidim gidim kullan ultra zekali yorumlarindan kardeslerini mahrum etme.
C)Bize ne kardeş ya
D) site 13 gun kapatılsın.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
E seçeneği 13 gün süreyle ban : ))

:cry:

Ban surem 8 gune düştü
Screenshot_20230802_121810_Turkcell.jpg

Üst Ana Sayfa Alt