Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kuralları & Taşınan ve Silinen Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
InsaAllah bu konuda bizlerin bir calismasi var Rabbim nasip ederse onbinlerce Kurani Kerim basilacak ve türkiye capinda ücretsiz dagitilacak, öyle bir durumda siteden belirli kardeslere cevrelerinde dagitmalari icin gönderimde bulunacagiz, eger bu calismaya katki yapmak istersen cok cok düsük olan maliyete katkida bulunabilirsin.
2 aydan önce yapmayın bu çalışmayı. :) bişeyler düşünüyorum inşallah

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
KIRMIZI İTALİK İLE YAZILANLAR BANA AİTTİR:

SubhanAllah sirf burada ev sahibi konumunda oldugum icin bu kitap sürecinde yapmis oldugunuz hatalari görmezlikden gelip orta yollu bir yanit vermeye calistim ancak siz trübünlere oynayi seviyorsunuz. Yazilari kirmizi ya da mavi ya da puntosu büyük yapmaniz sizin hatalarinizi asla örtmeyecektir.

Biz ileride inşallah pdfleri verecegiz. Mesela Kayıp Minare kitabının pdfsini vermiştik, siz de yayınlamıştınız zannederim. Bizim açımızdan şu aşamada böyle bir şey zor ama ileride düşünmüyor da değiliz. Zaten kitap olarak ulaşması zor olan kardeşlere bir şekilde pdfleri sürekli ulaştırılıyor. Öte yandan Guraba ve benzeri yayınevlerinin finans konusunda hiç bir sıkıntıları yok. Biz ise bir kitabı baskıya verirken bile çok zorlanıyoruz. O sebepten dergiyi de çıkaramadık uzun süredir. Bizim yayıncılık konusundaki tek hedefimiz eserleri türkçeye çevirlmesi gereken alimlerin ve mücahid liderlerin kitaplarını kazandırmaktır. Bu işi yapan bir kaç tane daha yayınevi olsa idi mesela siz bu işler için ödenek ayırıp mücahid liderlerin eserlerini türkçeye çevirttirebilseniz ne kadar da hayırlı olurdu. İşte o zaman isterseniz direkt sitenizden yayınlayabilirdiniz.

Allahdan korkmani ve yalan söylememeni ve insanlar üzerinde zan ile yalani karistirarak lanse etmemeni söylerim.

Öncelikle biz zaten cikacak kitaplari pdf olarak veriyoruz nette bu isi yapan kardesler beni tanir onlara bu pdfleri yüklemeleri icin süper bir sistem kurduk ve bizlerin arkasinda durdugu yayinevleri zaten kitaplarini pdf olarak veriyorlar.

Gelelim guraba ve benzeri yayinevlerinin finans konusunda hic bir SIKINTILARININ olmamalari mevzuna, Allahdan kork kardesim, bu müslümanlara atilsmis bir iftiradir, ben burada mahrem konulara girmiyorum ancak siz burada insanlari yalanlarinizla yanlis yönlendiriyorsunuz, guraba yayinlari, Allah seyh Abdullah yolcudan razi olsun kendisi o yayinevi icin kac tane gayri menkulunu satti bunu yakinda olanlar biliyor siz ise gecmis sanki pdfleri dagitan yayinevinin güllük gülüstanlik kazanclar sagladigini iddia ederek guraba yayinlarininda hakkina girdiniz. Yazik.. O kelimeden bir cok insan cok daha farkli anlamlar cikaracak ama yapmis oldugunuz yalan sizin boynunuza yeter de artarda.

Kardeş, yaşadığımız bir süreç oldu. Garip-der varken bu işi orada şehid Abdurrahman abi yapıyordu ve adeta kendisini bu işe vakfetmişti. Dernek kapandıktan sonra bu işi üslenmek isteyen bir dernek kendi iç sorunlarından ötürü bu meseleden vazgeçti. Şu anda kurumsal olarak cezaevlerine yardım yapan ve kitap gönderen bir tek Vahdet Vakfı var Türkiye'de. Onlar da genelde kendi kitaplarını gönderiyorlar. Şu anda cezaevinde kalan bir müslüman (islami davalardan girenleri kastediyorum) kendisine mücahidlerin yazdığı bir kitap ulaştığında veya islam aleminden haber veren bir yayın ulaştığında onlar için gıda değil adeta şifa niyetine ilaç gibi geliyor. Bunu bizzat kendim yaşayarak şahit oldum. Yoksa ben siz yardım yapmıyosunuz veya türkiyedeki müslümanlar Suriye'deki veya eşleri şehid olmuş ailelere yardım yapmıyor demedim. Aksine dışarıdakilere yardım yapılırken içeridekiler büyük oranda unutuluyor.

Allah hocanin sehadetini kabul etsin, gönül isterdiki ondan sonra onun birakdigi sancagi kendisi gibi emin insanlar devam ettirsin ve o citayi daha yükseklere götürseydi.

Kardesim sana diyorum tribünlere yazma, bak suan bir cok müslümanin bir cok cemaatin hakkina utanmadan arlanmadan giriyorsun,burasi sanal ortam burada diger cemaatlerin, diger müslümanlarin mahremlerini yazacak degilim, sen 300-500 derginin hesabini yaparken bizim tanidigimiz müslümanlar birak türkiye cezaevini guantolomada yatan müslümanlarin ailelerine ulasip her ay düzenli yardim yapmaktadir.

Türkiyede hepinizi toplayin yaptiginiz yardimlar ihhnin yaptiginin yüzde 1 i cikmayacaktir. Mahrem konulara girip kuruluslarin seceresini yazacak degilim ancak altini ciziyorum siz 300-500 dergini hesabini yaparken her ay düzenli sekilde bir cok cemaat bir cok düzenli yardimi yapiyor.

Gelelim dergi mevzuna, kardesim sen neyden bahsediyorsun? Dergi din midir ya, Allah icin buradaki kardeslere soruyorum DERGI DIN MIDIR? Sen neyden bahsediyorsun, iceriye giren kardeslerin hemen hemen hepsine yakini (istisna cok azdir) tevhidi duruslarindan dolayi iceri girmislerdir ve bu iceri girenler davayi bilen, dik durusu bilen, dini bilen anlayan kardeslerdir, dergi onlara gitse ne gitmese ne, öyle bir hava yapiyorsunuz ki sanki dergisiz dinleri eksik kalacak dergisiz aldiklari yasam nefessiz kalacak.

Iceride yatan kardeslerimiz, sizin kitaplarindan nemalandiginiz mücahidlerin yolu olan ehli sünnetin yolunu takip ettigi icin bizzat yasadigi icin iceriye girmislerlerken sizin böyle konusmaniz amacinizi da acik ediyor.

Madem bu kadar yardımı organize edebiliyorsunuz o zaman buradaki herkesin huzurunda açıkça söylüyorum: 500 KİŞİLİK CEZAEVİ LİSTESİNİ SİZE ULAŞTIRAYIM, BUNLARA HER AY ÇIKAN KİTAPLARDAN GÖNDERİN ve ÖZELLİKLE HAYATLARINI BU YOLA FEDA ETMİŞ İMZALARIN ESERLERİNİ ULAŞTIRIN. Dışarıdaki parasız müslümanları düşündüğünüzden daha hayırlısını yapmış olursunuz. İçerideki müslümana fıkıh, hadis, tefsir, dua kitabı zaten her türlü gidiyor. Asıl mesele içeriye giren müslümanın tutuklandığı davanın ricâlinin eserlerini ulaştırmak... Eğer bunu yapabilirseniz yani her ay düzenli olarak kargosunu gönderebilirseniz herkesin önünde söz veriyorum her çıkardığımız kitaptan 500 adet vakfedeceğim. Zaten biz gönderiyoruz elimizden geldiğince, bizi bu yükten kurtarın. Duacınız olurum. Vallahi bir milyon tane hissnul müslim dagıtmaktan daha büyük iş yapmış olursunuz. Çünkü dışarıdaki insan bir şekilde kitaba veya kaynağa ulaşabiliyor. Ama içerideki insanın yanlızlık duygusunu bile almak büyük bir iştir. İşte Garib-der'de bu çalışma yapılıyordu ve gerçekten de büyük mesafe katedilmişti. Piyasada ismini vermeyeceğim pek çok islami kitapçı kendilerine cezaevlerinden gelen mektuplara cevap yazmaya bile zahmet etmeksizin bize veriyordu.

Kardesim madem herkesin huzurunda söylüyorsun sen de simdi yazacaklarimi iyi belle, hem bu kadar müslümanin önünde söylüyorum hem de kabul etmeniz durumunda istanbula mekaniniza gelip müslümanlarin önünde sunacagim teklifin imzali anlasmasini da verecegim.

Herkesin huzurunda diyorum, siz madem bu isi yapamiyorsunuz, zorlaniyorsunuz, Küresel Kitabin bütün haklarini (suan cikan kitaplarla beraber) ve DERGININ bütün haklarini bana devredin ve elinizdeki listeyi 2 ile carpip 1000 (bin adet) adete tamamlayip bana bir liste verin ben her ay o müslümanlara dergiyi de ulastiririm cikan kitaplari da ulastiririm ve bunun icin her türlü imzayi da istediginiz yere atarim. Ve siz de o büyük calismalariniza devam edersiniz bu isi de bize birakirsiniz. Eger ki derdiniz icerideki kardeslere dergileri ulastirmaksa buyrun teklifimi sundum ve istedigin yere teklifi icraa etmek icin gelirim.

Şimdi gelelim bu meseleye;
Bizim kitapları kimin yüzde kaçla sattığı inanın hiç ama hiç umrumuzda bile değil. İsterseniz yüzde 80 ile satın. Madem çok hayır düşünüp yayılmasını istiyorsunuz, böyle yapın. Ancak şu kar etmiyoruz sözünüze bir talik düşmek istiyorum: Siz kitaba karşılık kitap alıyorsunuz ve aslında karınızda çok bir şey değişmiyor. Nitekim bizim eserleri yüzde 65 ile veren oldugu gibi yüzde 60 ile de veren var. Bizim içinse önemli olan eserlerin daha çok noktaya yayılması. Yoksa oldum olası bu takas işine ısınamadım gitti.

Kardesim sana dedim ki yalan konusma, müslüman karsidaki müslüman icin hüsnü zan yapar ki bizi türkiyede tanimayan tevhidi müslüman yoktur (islam-tr olarak), Rabbimiz zan etmeyi haram kilmistir. Siz hüsnü zan yapacaginiz yere zanlariniza aldanarak yalanin önünde gidiyorsunuz.

Ben suana kadar saatigim hic bir kitabi takas yoluyla alip sitemize eklemedim, bu sizin bize atmis oldugunuz bir iftiradir ve bunun bedelini huzuru mahserde Rabbimize ödeyeceksiniz. Suana kadar ne bir kitap cikardik ne de 1 kitabi baska bir yayin evinin cikarmis oldugu kitap ile takas ettik varsa deliliniz bunu ispat etmek size düser. Biz kitaplari kendi ticari sirlarimiz dahilinde (pesin-kapora-taksitle vs alma yöntemlerinden herhangibi birileri ile) aliyoruz ve cok az kar katip müslümanlara ulastiriyoruz. Ama asla tek bir kitabimizi takas ile alip satmadik bu katmerli bir yalandir.

Kardesim sen cihad üzerinden cikan kitaplardan nemalanan birisin, o kadar islami camianin yapmis oldugu calismanin yaninda cok basit düzeyde kalabilecek bir dergi ile ismini duyurmaya calisiyorsun.

Amacin yüzdelerle degilmis, konusmalarin duruyor facebookda orada öyle demiyordun burada baska konusuyorsun ve konusmana acik yalanlarinida katiyorsun.

Herkesin huzurunda diyorum eger ki samimiysen, samimiyetinle icerideki kardeslere kitaplari dergileri ulastirmayi kendine görev bildiysen vermis oldugum teklifi kabul edersin ve küresel kitabin bütün haklarini dergiyi bize birakirsin ve biz de demis oldugun rakamin 2 kati olan 1000 kisiye bu dergi ve kitaplari ücretsiz göndeririz.

Bu münasebetle bundan önce sitenize koyduğunuz (ki siz şimdi diyene kadar bu sitenin size ait olduğunu da bilmiyordum)
Fî emânillah

Buna da inanmiyorum. Bu konuda daha fazla yazmayacagim. Diger yapmis oldugunuz yalanlar ve iftiralar geneli ilgilendirdiginden o konulara degindim, bir yayinevi ve kitap sitesinin benzeri bir yalani gibi yahu ben yeni gördüm diyor bu siteyi bilmiyordum bile halbuki o yayinevi durmadan bizi büyük yayinevlerine sikayet ediyordu, yani elimizde adil sahitler ve konusma kayitlari olmasa bu adamlar daha ne tür iftira ve yalan atacaklar Allahu alem..

kredi kartıyla taksit yapma işini kaldırmanızı tavsiye ederim. Sattığınız kitapları bu kadar indirip faizli muamelelere müslümanları bulaştırmaktansa hiç böyle bir yola girmeyip piyasa şartlarından biraz daha ucuza kitapları göndermek sizin gibi islami ideallere bağlı bir kardeşe daha çok yakışır. Sitenizde 6 adet açıkça faizli işlem yapan bankayı kaldırıp önce kazancınızı şüphelerden korumanızı nasihat ederim.

Sana en basda dedim müslümanlara hüsnü zan yap, yalanlarin ile iftira atma müslümanlara.

1- Biz daha ticari site sisteminde yeniyiz, bir cok seyi test ede ede(boza yapa boza yapa) yaparak en iyi sonucu yakalamaya calisiyoruz, bu durumu halledecegiz.
2- 6 banka yok.
3- Bu konuda arka tarafda calismamiz bulunmaktadir.

Bu da size bir kardeş tavsiyesi olsun.
Allah subhanehû kalplerimizi ayrılığa değil, vahdete kavuştursun.
Fî emânillah

Size de bir müslüman tavsiyesi bu tür ayak oyunlarini birakin, adil olun ve yalandan uzak durun, diger cemaatlerin yapmis olduklarini göz ardi edip mucahid alimlerin sirtindan nemalanmayi birakin, bu isi Allah icin yaptiginizi diyorsaniz ve bu isi yapamiyorsaniz bu isi bize devredin...

Bu konuda son yazim budur, samimiyseniz zaten gerekenleri yapacaksiniz yok degilseniz buyrun yalanlarinizla sizi basbasa birakiyorum.

Selametle kardesim...

Not: Suanki kazancimizda en ufak faiz söz konusu degildir.

K Çevrimdışı

Küresel Kitap

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bak arkadas sana sadece sunu yaziyorum: Seni Küresel Kitap benzeri bir yayinevi kurmaktan alikoyan nedir? Bu işin getirecegi hukuki korku mu? Iceri atilma korkusu ku? Madem bu kadar iddialisin o zaman bizden daha iyisini yap. Demogoji yaparak uste cikmaya calisman ve sana sirf Allah rizasi icin faizli muamele yapmamayi tavsiye etmeme ragmen biz deniyoruz diyerek lafi gecistirmen zaten asıl niyetini ortaya koyuyor. O yuzden bu faydasiz tartışmayı daha fazla uzatmak istemiyorum. Gurabadaki Zeynel'in ne sekilde kitap aldigini biliyorum ve beni gercekten de hic ama hic enterese etmiyor. Ama göstere gostere karsiz satıyoruz yalaniniza da kanacak degilim.
bu arada ticaret hukuku ile kitap okumani da tavsiye ederim. Bir urunun normalinden çok aşağıya satip piyasasini bozmanin hükmünü bir zahmet okuyuver. Beni bu siteden sil ve butun paylaşımlarimi da kaldir.
Allah ne guzel vekildir, o bize kafidir.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Sizin gibi düzenbaz, yalanci ve cihad üzerinden nemalanlari Allaha havale ediyorum. Yazik ki o kitaplar sizin gibi yalancilarin yayinevlerinden cikiyor.

Nasil bir yüz var anlamiyorum kac kez yalaninizi ve iftiralarinizi acik sekilde ortaya cikarmama nasil olurda hic birsey olmaz gibi devam yazarsaniz anlamiyorum. Insan sizin gibi yüzsüz olmaya dursun. Yalan sizin ahlakiniz oldukdan sonra burada ben neyi konusuyorsam.

Benim sizin gibi yalanci, küstah ve diger cemaatlere yayinevlerine bilip bilmeden iftira atan yalanci arkadaslarim olamaz, olmayacaktir da.

Seni Küresel Kitap benzeri bir yayinevi kurmaktan alikoyan nedir? Bu işin getirecegi hukuki korku mu? Iceri atilma korkusu ku?

Küstah herif, sen daha düne kadar müsriklerin bayraktarligini yaparken biz cocuklugumuzdan beri tevhidi akideyi savunduk.

Onca yalanini bu sekilde saldirarak kapatmaya mi calisiyorsun ahmak adam. Bizim kurdugumuz sitelerle yahudilerin dünyanin en tehlikeli 10 sitesinin icine 2 tane türk sitesi kattik, calismalarimizla yüzbinlerin tevhidi bilinclenmesine vesile olduk, icimizden bir cok ayni tastan su icip ayni kaptan yemek yedigimiz onlarca kardesim Allah yolunda sehid olmusken sen gecip buraya korkuyu mu ima ediyorsun. Sen düne kadar müsriklerin akidesini yayarken biz senin suan üzerinden nemalandigin alimlerin, komutanlarin türkiyedeki savunuculugunu yaptik ama sen gel onlarin üzerinden paralari götür ve sonra utanmadan gecmisinden beri tevhidin cihadin icinde olanlara camur at. Allahim bu iftiraciyi sana havale ediyorum. Burada senin gibi demogoji yapan birinin yalanlarini insanlara göstermek icin bir kac kez mahrem konulara girdim ancak senin amacin islamfoninin önünü kesmekten öte konuyu baska yerlere cekiyorsun ama senin gibi küstah birine daha cok mahrem konulardan bilgi vermeyecegim sen daha düne kadar müsriklerin akidesini savunurken piyasada biz vardik ve hala da piyasada biz variz.

Madem bu kadar iddialisin o zaman bizden daha iyisini yap. Demogoji yaparak uste cikmaya calisman ve sana sirf Allah rizasi icin faizli muamele yapmamayi tavsiye etmeme ragmen biz deniyoruz diyerek lafi gecistirmen zaten asıl niyetini ortaya koyuyor.

Benim iddiam benim hayalimdir ve benim hayalimde müslümanlarin kitaplari ucuza satin almalaridir ve bu hayali gerceklesirmek icin cok zor imkanlar altinda tasin altina elimizi sokup bu ise girdik ancak sizin gibi düzenbazlar engel olmaya calisiyorlar ama Rabbim istemedikce sizin alayiniz gelsede bu hayalimi gerceklestirmek icin sonuna kadar gidecegim ve sizin gibi düzenbazlari cihad üzerinden nemalananlari gördüm ya artik kolay kolay bu isi birakmayacagim.

Demogaji yapan ben degilim, hem face de hem burada her mesajinda bir cok yalanini acik acik desifre ettim ama siz de öyle katmerlesmis bir yüz var ki hic tinnamiyorsunuz, cünkü siz de yüz adina birsey kalmamis. Yalanci herif.

O yuzden bu faydasiz tartışmayı daha fazla uzatmak istemiyorum.

Faydasiz tartismadan öte müslümanlarin hakkina girdin acik sekilde bazi yayinevlerinin hakkini gasp ettin, hem müslümanlara hem bazi yayinevlerine hem de bize acik sekilde yalanlarinla iftira attin ve bu yukarida mesajlarda acik sekilde belirtildi.

Hic konusmasan senin icin daha hayirli olacak di bu kadar müslümanin hakkina girmektense konusmamak daha hayir olacakdi sana. Ama ticari rantina gelen darbeden dolayi yalanlarla iftiralarla bize saldirmayi kendine siar edindin.Sonrada kalk karsidakine demogaji yapma de. Senin de karekterin bu olmus demekki.

Gurabadaki Zeynel'in ne sekilde kitap aldigini biliyorum ve beni gercekten de hic ama hic enterese etmiyor.

Yalanci küstah adam, hem bizi enterese etmiyor diyorsun hem de utanmadan acik acik tam bilgin olmadan isim veriyorsun. Rabbime havale ediyorum seni.

Ama göstere gostere karsiz satıyoruz yalaniniza da kanacak degilim.

Ben göstere göstere hic bir yer de karsiz ya da zararina satiyorum demedim demem de, bir cok kez bizden alisveris yapan kardeslerin kendi iletileri duruyor, Allah sizlerden razi olsun cok güzel hizmet yapiyorsunuz ama ne olur fiatlari 2-3 tl daha arttirin bu durum bize dokunmaz ama bizim korkumuz sizlerin bu isi daha ileriye yönelik yapamamasi demekteler.

Bizler onlara müstelih olmalari gerektigini bizler bu sekilde bile satarken kar yaptigimizi söylemekteyken sen iftiralarina devam et.

Tekrar diyoruz, hayalimiz müslümanlarin kitaplari en uygun fiata okumalari sizin gibi bu isten rant elde edenler gibi kazanmiyoruz bu da bizi ilgilendirir, ne seni ilgilendirir ne de diger yayinevlerini ilgilendirir.

Sizin niyetiniz bu kitaplardan rant elde etmek bizim niyetimiz az karlada olsa müslümanlarin bu kitaplardan istifade etmesi iste bizimle sizin gibiler arasindaki temel fark budur.

bu arada ticaret hukuku ile kitap okumani da tavsiye ederim.

Küstah herif, hangi hukukdan bahsediyorsun. Yalanla, dolanla, müslümanlara iftira atmak mi ticari hukukmus? Yazik , yazik yazik...

Bu kadar sözün üstüne daha ne denir ki. Tek diyecegim, Allahdan kork.

Bir urunun normalinden çok aşağıya satip piyasasini bozmanin hükmünü bir zahmet okuyuver.

Küstah herif hangi üründen bahsediyorsun, sizin o ürünleri kac tl ye mal ettiginizi biliyorum, ürünleri 1 e mal edip 5 e satmak mi ticaret. Bir yeri destekleyip sirf sizden mal aliyor diye onlarin ucuz satmasini görmezlikden gelip baska yerlere baski yapmak mi adalet. Sana facebookdada demistim yaninda durdugun kitapevi bazi kitaplari yüzde 75 indirimle verirken sesin cikmazken onlarin yaninda olup karsimiza gecmek mi ticari hukuk. Sizin gibiler kitaplari istedikleri gibi fiatlandirsin müslümanlarda kaz misali alsinlar degil mi.

Buna dur diyecegiz ve müslümanlar kaz gibi yolunacak meta olmaktan cikacaklar ve kitaplar bilhassa tevhidi bilinen kitap ve külliyatlar artik müslümanlara fahis fiatlardan gitmeyecek insaAllah.

Beni bu siteden sil ve butun paylaşımlarimi da kaldir.

Sizin gibi alcak, yalanci, küstah, diger müslümanlara iftira atan yalanci birinin paylasimlarini kaldirmayacagim. Ibretlik dursun burada yazmis oldugunuz yalanlar.

Allah ne guzel vekildir, o bize kafidir.

Rabbim hepimize vekildir, yapmis oldugunuz düzenbazliklari ve diger cemaatler hakkindaki iftiralarinizi Allaha havale ediyorum.

Not 1: Sizin gibi küstah yalanci birini sitede banlardim ancak yanit hakki gasp edilmesin diye sizin gibi yalanciyi forumda banlamiyorum.

Not2: Bu kadar acizlikden dolayi nasil saldiracagini bilmez adam, sitede faizle islem yok kredi karti ile alakali islemde düzenlemeler vardir.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Nefislerin de alet olduğu kardeşlerin bu şekilde atışmavari tartışmaları, yapılan inayet ve hayırların deşifre edilerek zikredilmesi takibçi kardeşler (üyeler) tarafından hoş görülmediğini düşünüyorum. Çünkü bundan ben de rahatsızım.

Küresel Kitab kardeşim; misafir olduğunuz sitede reklamlarınızın yayınlanmasına son verilmesi sebebiyle bu şekilde nefsi ve demogojik söylemlerle sözde cevab yazmanız özde ise altta kalmama çabanız meseleyi buralara kadar uzatmıştır ki bundan esef duyuyorum. Yazılarında bahsettiğin iddialarını (muhatabına göre iftira ve karalamalardır) isbatlaman, delillendirmen gerekmektedir. Fakat siz şu ana kadar bu yola başvurmadınız, eğer iddialarınızı en kısa zamanda delillendiremezseniz, !slam4ever'in dediği gibi iftira ve yalan olduğu anlaşılacaktır!

Kâfirlerin, muşriklerin, işbirlikçi hainlerin aç kurtlar gibi topyekün muslumanlara saldırdığı, kan akıtarak işgal edildiği şu anımızda dahi muvahhidleri birbirleriyle amiyâne tabirle yaka-paça görmekten karamsarlığa kapılıyor, ümitlerimiz yıkılıyor, iblise zafer çığlıkları attırıyoruz.

Forumun admini dahi olsa, İslami - Tevhidi olarak öne çıkan yayınevleri ve kitapçıların; uluorta seviyenin düşürülerek tartışılmasına, kalblerin kırılmasına, şeytanın sevindirilmesinden hicab duyuyoruz ve devamını görmek istemiyoruz. Bu sebeble konuyu şimdilik kapatıyorum.
Konu hakkında cevab hakkı her iki taraf içinde özel mesaj olarak banadır. Uygun görülmesi halinde konuyu açarak eklenmesi sağlanacaktır.

Ulfet ve vahdet ile Rabbim kalblerimizi birleştirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt