Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

<<<forum'un En'leri>>>

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
o çarptığını sen hala ağaçmı sanıyorsun :kıskıs

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
değilim... çok üşüdüm bugün yine nedense :üşüdüm :üşüdüm2

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yaz geldi diye giydin ince ince kesin sonra usursun tabi.kendine dikkat et

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
napalım... inşaattayız... sıcacık evimizde yatmıyozki akşama kadar... haliyle üşüyoruz :üzgünüm

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Deli kardeşim İnşaata ne İşin var Bizmin Gibi Şantiyedemi geceliyorsun

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şantiyeciyim hacı abi... yakında kendimide ısıya ve rutubete karşı yalıtımlıyacam... haliyle şantiyede geceliyoruz sayılır... hele yarın bir blok teslimatı var... yetişmesi için sabahlıyacaz yine... zati bu ülkede hayat biter, inşaat işleri bitmez be kardeş ya :üzgünüm

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah Kolaylık versin İnşAllah Bizim İşler Bitti Bitecek Çok Sabahladık Şantiyede Şimdide Semeresini Alıyoruz Naparsın Allah Nasip Ederse Havuz İçi Şapta Döktürdümmü Tamam Dır Hazır yani

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
en kıl kaptığım iş... ıslak mekan yalıtımı... sakt işler hacı abi... delikanlıyı bozabilir :kıskıs bu işler böyle hacı abi... ben daha yeni başladım ama benim adamlarım 2 yıldır haftanın 7 günü sabahlıyolar. sabahlara kadar azmı beton bekledik :: hamdolsun bizimkide bitti sayılır. ufak tefek ince işçilikler kaldı... :eek:ynok

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
büyüyünce anlarsın :çinli senin çarptığın amca hala hayattamıymış :kıskıs

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
niye her buyuyen bundan anliyormuki hem bananeki erkekler anlasin insaatlardan ben elimin psikolojisiyle insaat harcina karismayayim.oyle bi amca yok bunu kabullenmek senin icin neden bu kadar zor oldu anlamadim ahiiiiiii

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
amcaya çarparken gözlüklerin gözündemiydi yoksa, yoksam gözlüksüzmü çarptın :kıskıs

hayalet Çevrimdışı

hayalet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
şantiyeciyim hacı abi... yakında kendimide ısıya ve rutubete karşı yalıtımlıyacam... haliyle şantiyede geceliyoruz sayılır... hele yarın bir blok teslimatı var... yetişmesi için sabahlıyacaz yine... zati bu ülkede hayat biter, inşaat işleri bitmez be kardeş ya :üzgünüm

ya benim deli kardesim sen ne isle mesgul ve ne isle mesgul degilsin :bilmiyorum :bilmiyorum :bilmiyorum :utandım :utandım

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
amcaya çarparken gözlüklerin gözündemiydi yoksa, yoksam gözlüksüzmü çarptın :kıskıs
sen nasil tercih edersin gozluklumu gozluksuzmu yada hangi marka arabayla tercihe gore

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hazal35 ' Alıntı:
deli ' Alıntı:

ya benim deli kardesim sen ne isle mesgul ve ne isle mesgul degilsin :bilmiyorum :bilmiyorum :bilmiyorum :utandım :utandım

bende tam anlayamadım abla... ama anlayınca sanada anlatırım...

NeZnam ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
sen nasil tercih edersin gozluklumu gozluksuzmu yada hangi marka arabayla tercihe gore

tamım... belliki sen bu gün çok yorgunsun. birazcık dinlen istersen... ben senle daha sonrada uğraşırım :çinli

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
ablacık(hazal35) sana bir soru sormuş niye cevap vermiyon :şaplak

en cevap vermiyeni ilDe :asabi

Üst Ana Sayfa Alt