Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

<<<forum'un En'leri>>>

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
evet... özelliklede kedilerle oynamayı severken. onları bağrına basıp, kuyruklarındadn tutarak sallayıp, gözlerini..... :ahaboleoldum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
vay be... aramızda bu işin piri de varmış. benim hiç aklıma gelemezdi böylesi. o yöntemi hiç denememiştim. aşşağıdaki pisicik üzerinde o yöntemide deneyeyim bari :ahaboleoldum

N Çevrimdışı

Nihade

Üye
İslam-TR Üyesi
bak bide sizin koğuştan birini yanına al, o kedinin sağ elini ayağını çeksin sen de sol.. çoh güzel oluyo kedicik nasıl mutlu oluyo anlatamam

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hıııııı... benim aklıma yine niye daha önceden gelmediki. :aklımkarıştı tamamdır. ben üstadımı buldum. hemen ödevimi yapmaya geçeyim ozaman. :ahaboleoldum hazır çitlenbikte yan koğuştayken, yardım eder herhalde. zeka fışkırıyor senden maaşaAllah. tütütü tüüüüh... kırkbirkere maaşAllah, nazar değmez inşaAllah. elemtere fiş, kem gözlere şiş. :pışık

Üst Ana Sayfa Alt