Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Gaziantep 'de Düğünde Canlı Bomba..

H Çevrimdışı

Hakpeşinde

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Çok şüpheli bir durum var ortada.Düğün sahibi abi müslüman paylaşımlarını yayınladırlar muvahhid kimliği var.Ayrıca akrabalarında HUDA par üyeleride varmış.Birde aşiretleri Siirtte korucuların olduğu aşiretmiş.Hdp sokağa çıkın diye paylaşım yaptı dün

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Demirtaş tagutu elazigda polislerin öldügü bombali saldiri da kilini oynatmadi simdi ise ekranlarda sov yapiyor bebek katilleri.

C Çevrimdışı

Celal Demir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
14 yaşındaki çocuklara intihar saldırısı yaptıranların Allah, İslam ve imandan tek bir nebze dahi almadıkları ortada... Çocukları kandıran, onların beyinlerini yıkayan ve sonra da kendi emelleri için kadın ve çocukları öldüren böylelerinin İslam’la tek bir bağlantısı olamaz... IŞİD öyle bir noktaya ulaştı ki çocukları öldürmek için çocuk canlı bomba kullanıyor. Canlı bomba saldırılarının meşruluğunu tartışanların saldırgan ve kurbanların kim olduğunu unutmamaları lazım...

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
damat işide cehennem köpeği yazıyor doğru , yalnız damadın facebook hesabına baktım pkk lılıkla alakası yok ... ilk başta mardindeki sapık geldi aklıma 5-6 yıl evvel düğünü basıp 40-50 kişiyi öldürdüydü sanki karısı onu çoluk çocukla boynuzlamış gibi olayı adam korucu ndiye ergenekona bağlayan zırva troller çıkmıştı sonradan o yüzden kimse ile iliştirmedim , ama burada internet üzerinden saldırı için fetva alındığına dair haberler var doğruluk derecesini bilmiyorum