Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Genç Kızı Kolundan Tutup Götürmek Istedi (urfa)

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
15.03.2013 Mynet Haberi

suriyeli-taciz.jpg

Şanlıurfa’da, tek başına yürüyen Suriyeli kızı taciz ettiği ileri sürülen 2 kişi, polis tarafından gözaltına alındı.

Olay, dün akşam saatlerinde Eyübiye Mahallesi’nde meydana geldi. Ülkesindeki iç karışıklıktan kaçarak Şanlıurfa ’ya gelen ve boş araziye ailesiyle kurduğu çadırda yaşayan adı öğrenilemeyen 18 yaşındaki Suriyeli kız, yolda yürürken 2 kişi tarafından taciz edildi. Kızı elle taciz ettiği ileri sürülen 2 kişi, çevredekilerin ihbarı üzerine polis tarafından gözaltına alındı.

Polisleri görünce sınır dışı edilme korkusuyla gözyaşı döken genç kız, çevrede bulunanların tercümanlığı ile olayı anlattı. Polis bilgisine başvurduğu Suriyeli kızı ailesinin bulunduğu çadıra gönderirken, şüpheliler Mahmut E. ve İbrahim Y. ise işlemleri yapılmak üzere Eyyübiye Polis Merkezi’ne götürüldü. (DHA)

I Çevrimdışı

ibrahim eldrr

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah, o kavme nasıl doğru yolu gösterir ki inandıktan sonra kâfir olmuştur.
Halbuki onlar, Peygamberin gerçek olduğuna da tanıklık etmişlerdi, onlara apaçık
deliller de gelmişti ve Allah, zâlim kavmi doğru yola sevk etmez ki. (Al-i İmran 86)

Suriyelileri kim bu hale getirdi?
Allah lanet etsin o zalimleri ki Suriye halkını bu hallere düşürdüler....Emperyalist ve Siyonislerin Uşakları...Dini kendine kılıf yapanlar...

T Çevrimdışı

takva1

Guest
Sözün bittiği yer..Aslında genç kıza acımadım, o vahşi hayvanlaşmış kişiye acıdım. sebebide aşağıdaki ayeti kerimeden dolayı ;

O gün zalim kimse, (çaresizlik içinde) ellerini ısırıp şöyle diyecektir: “Ne olurdu ben de peygamberle beraber aynı yolu tutsaydım!” ( furkan 67 )

Üst Ana Sayfa Alt