Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gerzek Almanlar Isid Bayragi Diye Tevhid Bayragini Yasakladilar

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Almanlar Cuma dan itibaren tüm ISID bayraklarini yasakladiklarini acikladilar. Her türlü kullanim yasakmis ...
Sanki bu Bayrak ISID bayragi ...
hapis ve para cezasi var ....

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Güzelim bayrağı yasaklamışlar. Yakında müslümanım demekte yasaklanır burada

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Işid olmasa yakmayacaklar mıydı???

isid üzerinden gelistirilen sindirme politikali isliyor kardesim, bu bayrak mevzusu o kadar önemli degil ancak islam olgusu insanlarin üzerinde isid ile beraber farkli alanlara götürüldü, usamenin basindaki el kaide icinde bunu yapmak istediler ancak baslardaki liderlerin vesilesi ile bunu millete yutturamadilar, nerede eski liderler nerede isidin liderleri bilmem anlatabildim mi?

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bbc türkçede önceki gün söyledi bende diledim , ülkeki tüm partiler ışid karşıtıymış bilmemne falan dedilerdi ..

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Önlem alınmak istediğini duydum da tamamen yasaklandığı ile ilgili kesin birşey duymadım

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Alman devlet kanalinda haberde izledim. Sosyal medya ve günlük hayat da tevhid bayragi yasaklanmis .... karsi gelene ya para ya da 1 sene hapis cezasi varmis ...
sadece habercilere yasak yok ...

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ısıd zaten islamı karalamak adına kurduruldu ,şu anda gelinen noktada başarılı oldularki..her yerde ısıde seğil islama saldırıyorlar..buda artarak devam edecek..