Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Google arama motorunun bir alternatifi olan Startpage

Hutve Çevrimdışı

Hutve

Cihadın farz oldğu yerde gözyaşı dğl ter dkmk grkr
İslam-TR Üyesi
Startpage, Hollanda merkezli, gizlilik odaklı bir arama motoru şirketidir. Web sitesi, kullanıcıların verilerinin depolanmadan ve izleyiciler tarafından takip edilmeden Google Arama sonuçlarına erişmesine olanak sağlar.

Startpage.com ayrıca, kullanıcıların daha fazla anonimlik için proxy aracılığıyla arama sonuçlarını açmasına olanak tanıyan bir Anonim Görünüm tarama özelliği içerir. Şirketin merkezi Hollanda'da olduğundan, Hollanda ve Avrupa Birliği gizlilik yasaları tarafından korunmaktadır ve bu nedenle PRISM gibi Amerika Birleşik Devletleri gözetim programlarına tabi değildir.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Startpage, Hollanda merkezli, gizlilik odaklı bir arama motoru şirketidir. Web sitesi, kullanıcıların verilerinin depolanmadan ve izleyiciler tarafından takip edilmeden Google Arama sonuçlarına erişmesine olanak sağlar.

Startpage.com ayrıca, kullanıcıların daha fazla anonimlik için proxy aracılığıyla arama sonuçlarını açmasına olanak tanıyan bir Anonim Görünüm tarama özelliği içerir. Şirketin merkezi Hollanda'da olduğundan, Hollanda ve Avrupa Birliği gizlilik yasaları tarafından korunmaktadır ve bu nedenle PRISM gibi Amerika Birleşik Devletleri gözetim programlarına tabi değildir.

Ben gizli arama motorlari ararken yillar once 3 tane buldum. Duckduckgo, bu ve 3.yu animsayamadim simdi.

Ama bu Startpage ile ilgili bir olumsuzluk duymustum. Cok uzun zaman oldu, hatirlayamiyorum.

O yuzden yonelmediydim.

Siz duydunuz mu acaba?

Hutve Çevrimdışı

Hutve

İslam-TR Üyesi
Ben gizli arama motorlari ararken yillar once 3 tane buldum. Duckduckgo, bu ve 3.yu animsayamadim simdi.

Ama bu Startpage ile ilgili bir olumsuzluk duymustum. Cok uzun zaman oldu, hatirlayamiyorum.

O yuzden yonelmediydim.

Siz duydunuz mu acaba?

Ben şuana kadar duymadım. Google dışında arama motorlarının sonuçları çok isabetli değil maalesef buna Duckduckgo'da dahil. Startpage'nin en büyük artısı arama sonuçlarını Google'den çekmesi. Olumsuz birşey duyarsam konuyu güncellerim inş.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben şuana kadar duymadım. Google dışında arama motorlarının sonuçları çok isabetli değil maalesef buna duckduckgo'da dahil. Startpage'nin en büyük artısı arama sonuçlarını Google'den çekmesi. Olumsuz birşey duyarsam konuyu güncellerim inş.
Aynen Duckduckgo'yu kullanamadim zaten. Su an yine Google'dayim, ugrasmamak icin.

Bir ara Tor Browser kurdum ( hem bu hem diger vpn konunuzun ortak noktasi olarak) ama inanilmaz yavasti.

Hutve Çevrimdışı

Hutve

İslam-TR Üyesi
@Pangea Startpage, Duckduckgo'dan daha başarılı.

Üst Ana Sayfa Alt