Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Google Iletişim

_emre Çevrimdışı

_emre

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Googleye mail atılıyormu veya bir telefonu varmı.Biri diyebilirmi lütfen.(mailimin şifresini kaybettim ve kurtarma cevabınıda kaybettim.bu mail benim için hayat memat kadar olmasada çok önemli)

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
estf. abi ))) deliden haber yok değil mi deliye ulaşmak içindemi bir iletişim sayfası arasak :)))

ya hoca,
benim ilk mailim vardı, şifreyi unuttum. arabamın markasına cevap yazamıyorum diye şifre alamıyorum.
bulacaksan, peguet partner marka arabasının yazılışını bul da, ilk mailime kavuşam!!!!!!!!!!!!!!
not; araba markası diye; 42 numara+kösele, at arabası diye de yazabilirim.

adamlar zırt pırt telefonunu msn adresini, iletişimlerini değişiyorlar.
delinin bi kaç adresine ulaştım. mesaj attım. ya cvp vermiyor, ya da tahmin ettiğim gibi troll mail adresleri.

_emre Çevrimdışı

_emre

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum kardeşler.Bana mailimin şifresi lazımdı çünkü faceteki şifremde ordaydı.Allah razı olsun gösterdiğiniz bütün yolları izledim sonuç alamadım.En sonunda facebooka mail attım.Onlardanda Allah razı olsun derdimi iyi güzel anlattıktan sonra face teki resimlerimi sildiler.

Üst Ana Sayfa Alt