Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Görüntü Kirliliği Kadınlar, Deyyus Erkekler

M Çevrimdışı

muaz talha

Üye
İslam-TR Üyesi
Görüntü kirliliği kadınlar

Yaz geldi ya, döküldüler yine sokaklara Kafanızı nereye çevirseniz onlardan birkaç tane var. Kaçacak yeriniz yok Görmek zorundasınız kendilerini. Çünkü burnunuzun dibinde duruyorlar. Sağa bak, vıcık vıcık Sola bak, vıcık vıcık Görüntü kirliliği had safhada

Son yıllardaki en önemli problemlerimizden biri bu aslında. Kim ne giyeceğini bilmiyor Yaz, kış soyunuk geziyor bu takım. Bel ortada, sırt açık, üst zaten komple askılı, koca göbekleri kendilerinden bir metre ötede gezerken, etraflarına bakıyorlar, kısa bir etek ya da dar bir pantolon ile sakil bir terlik tamamlıyor onları ve bu görüntüyle karşılaştığınızda :" İğrenç" diye geçiriyorsunuz içinizden. Oğlum 3,5 yaşındayken, tramvayda böyle bir kadın görmüştük ve işaret parmağını kadına doğru uzatıp: "Anne bu ne ?" Diye sormuştu. Çocuk da ne olduğunu çıkaramadı sanırım, meraklandı. Eee biz de pek çıkaramıyoruz İnsanın içinden :" Bu ne ?" Diye sormak geliyor tabi

60 –70 yaşındaki koca teyzeler göbekleri dışarıda sokaklarda geziyorlar, beli açık tişörtleri ilk onlar giyiyorlar. Genç kız reyonlarında satılan o askılı, o kısa, orası burası açık kıyafetler, 80- 100 kilo arasındaki bu teyzelerin üzerlerinde sanki Gençliklerinde giyememişler mi ? Yoksa, ne giydiklerine bakmıyorlar mı ? Yoksa akli bir problemlerimi var bilmiyorum ama ayıp oluyor ya ! Torun torbanın yanında, sokaktaki genç çocukların yanında höpür höpür gezmek, Hiç mi utanmak arlanmak yok bilmiyorum ki

Ahlaksızlık diz boyu, utanmasalar (ALLAH tan ki, o kadarından da utanıyorlar) Çıplak gezecekler ortalıkta. Hangi mantıkla bunu bilmiyorum ama gözlerime inanamıyorum Oturdukları yerde açılan sırtlarını, bellerini toplamak için bir hareket bile yapmıyorlar Her şeyi o kadar normal yaşıyorlar ki, aklım şaşıyor, midem bulanıyor. Sokağa adım atarken başlıyor rezalet ! Soyunmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar sanki İnsanın evinde bile giymeye utanacağı şeylerle fellik fellik geziyorlar sokaklarda Acaba dışarı çıkarken hiç aynaya bakmıyorlar mı ? İnsanın midesini bulandıran bu görüntüleri sergilemekle ne kazanıyorlar ?

YUH BÖYLE ERKEKLERE DE !

Böyle hanımlarla sokaklarda gezen adamlara da ne desek bilmiyorum Onlara adam demek ne derece doğru onu da bilmiyorum Adam dediğimiz biri karısını, kızını bu şekilde sokağa çıkarmaz gibi geliyor bana Ya en azından bir sorar :" Yahu sen böyle mi geleceksin ?" Diye. Hiç mi aynanız yok evde birader Gözünüz görmüyor mu ?, mideniz nasıl kaldırıyor ? O neredeyse çıplak kadını yanınıza alıp sokaklarda dolaşıyorsunuz. Ayıp değil mi ya ? Sahiden hiç utanmıyor musunuz ? Size de Yuh!

Ondan sonra da bana baktılar, laf attılar diye ortalıkta dolaşıyor bu yaratıklar !Yahu be kadın ! Sana bakmasa ne yapacak bu adamlar ? Zaten soyunup çıkmışsın sokağa Göz denilen şey, illaki görüyor ve böyle iğrenç bir şeylerle karşılaşınca da otomatik olarak bakıyor Milleti zorla günaha sokuyor, kendinizde bu günahlardan nasipleniyorsunuz Kendinize gelin yahu ! Kendinize gelin ! Hiç mi utanmanız yok sizin !

T Çevrimdışı

turgay06

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sevgili kardeşim tamda benim yarama barmak basmişsın Allah senden razı olsun.bide beni delirten başka bi husus kara carşaf giymiş dinin emirlerine uymuş namus seref timsali annelerimize bacılarımıza eşlerimize hor gözle bakmıyorlarmı ne yapacagımı saşırıyorum.Allahım şu düştügümüz durumdan bizi kurtar yarabbi emirlerine uymak sana layık kul olmak ayıplanıyor yarabbi.

Üst Ana Sayfa Alt