Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Grup Genç - Sözü Var 2o1o Enderin Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

enderhafızım

Üye
İslam-TR Üyesi
148104_458316369889_600429889_5190312_6291602_n.jpg

Albümün Adını Almış olan Söz Müzik : Birol Şahinbaş / Solist: Murat Polat ın Seslendirdiği Sözü Var Eseri Tavsiyemdir ve Albümün Tamamı ve Destek Olmak için sadece Satın alabilirsiniz... (Enderhafızım)

Grup Genç - Sözü Var 2o1o (Albümün Tamamına Sahip Olabilmek Ve Destek Olmak için Satın Alınız) Enderin Tavsiyesi

http://www.4shared.com/dir/0j7Ji-8H/sharing.html

Satın Almak İçin

ADIM TV - Grup Genç Sözü Var

Sözü Var / Azim Dağıtım Sanal Mağaza

Cd Market- TEVHİD SEDA

GRUP GENÇ

feCre Çevrimdışı

feCre

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sevgili ender hafız seni burda görmekten mutlu oldum lakin bu indirme lere karşıyım.
mavi marmara gemısının istanbula dönüşü proğramınmda orda grupgenç album satandıa satış yaptım.

bir kardeşimiz geldi söyledikler aynen şunlar.
abi ben grupgenç yani albumunu internetten indirdim grup genç bana hakkını helel etsin.

dedim sen olsan helal edermısın -

nasıl yani dedi-

dedim 30 binlıralık masraf edilerek çok zorluklar çekılerek da yapılmış bir album
internetten indirilerk bu emeğe nesıl bir taş koyulmuş oluyor farkındamısın .
kardeşim dedim bunun haram oldugunu bilen birisi olarak bunu nasıl yaparsın dedim.

abi yaptık birkerdedi ve gitti yaklaşık bir saat sonra bana geldi
dedi abi söylediklerin beni rahatsız etti inan kendımden utandım sizden album almayacam
ama album kaç para ücretını verecem dedi ne olur grup gence söyleyin bana hakkını helal etsinler.
kardeşimize yani bir album verdim ücretını aldım dedim şimdi rahat ca grup genç albumunu dinleyebılrısınız.
hafiz bir süre en azından album biraz tanıtımları satışları yapılrken bu tur linkler vermeyelım
ve indirmeyeleim unutmayalım bir gün ölecez ve kul hakkından hesap verecez.selam ve dua ile.

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
dinleeme ve indirme linkini kaldırdım...bende pc mden sildim...satışı bitene kadar da siteye yüklemiycem...satın alma linklerini bıraktım

feCre Çevrimdışı

feCre

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
dinleeme ve indirme linkini kaldırdım...bende pc mden sildim...satışı bitene kadar da siteye yüklemiycem...satın alma linklerini bıraktım

sevgili can kardeşim buduyarlılığınız için teşekkuederim ALLAH razı olsun selam ve dua ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...