Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

GrupGenç ‎2.İstanbul Buluşması (Mavi Marmara için) 26 Aralık Pazar saat 13:00'da

E Çevrimdışı

enderhafızım

Üye
İslam-TR Üyesi
154831_172277212804154_124255620939647_392938_1622106_n.jpg

2.İSTANBUL BULUŞMAMIZ MAVİ MARMARA İÇİN...

grupGENÇ İstanbul buluşması mavimarmara gemisini karşılamak için
yapılacak proğramda siz istanbul'lu kardeşlerimizin huzurunda .

İHH Öncülüğünde yaklaşık 50.000 kişi ile Mavi Marmara'yı karşılayacağız..

26 Aralık Pazar saat 13:00'da sarayburnu Sirkeci'de buluşalım.

E Çevrimdışı

ebufaris kurdi

Guest
Artık teneke yığının etrafında birileride tavaf yapar ve tiyatro amacına ulaşır.
Tamam, müslümanlar gazzeye sahip çıkmalı ama şimdi bu gemide ne var anlayamadım?
Gemi şehitleri mi getiriyor? Hayır
Gemi muzaffer bir orduyu mu getiriyor? Hayır
Gemi gazzeye yardım mı götürüyor? Hayır
Gemi geliyor, bu kadarınada pes doğrusu. Binlerce müslüman bir gemiyi karşılamaya gidiyor. Türk-fetih bayraklarıyla...
Allah akıl fikir versin..

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
israil'in bu tarz olayları takip ettiğini düşünüyorum
bir güç gösterisi olarakda düşünülerbilir...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
çok yaptılar güç gösterisini büyükelçiliğin önünde yattılar ne oldu ?
kim takar gücünü bilmem neni. özürde dilemeyiz bişey de yapmayız diyo adamlar bas bas hala ahkam kesiyoruz. asıyoruz kesiyoruz. gidip vuracan. vuramıyosan sokaklarda bağıra bağıra kendini kandırmayacan.

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sarayburnunda_coskulu_karsilama_1.jpg

hamd olsun buluşma gayet güzeldi
Ankaradan 11 otobüsünde tıklım tıklım dolu olması bilinçli ve ilgili insanlar olduğunu gösterir...

E Çevrimdışı

ebufaris kurdi

Guest
hamd olsun buluşma gayet güzeldi
Ankaradan 11 otobüsünde tıklım tıklım dolu olması bilinçli ve ilgili insanlar olduğunu gösterir...<!-- google_ad_section_end -->

Ne gariptierki, bizler bu bilinci ve ilgiyi söz konusu; Afganistan, veziristan, somali, ırak, kafkasya hiç göremiyoruz.
Amerikan casus uçakları hemen hergün pakistan'ın kabile bölgelerini bombalarken ne hikmetse vekıflarımız, derneklerimiz vede bilinçli müslümanlarımız hiçte öyle ilgili görülmüyorlar. Yoksa ordaki müslümanlar filistinliler kadar müslüman değil mi? ya da Veziristan islam toprağı değil mi?
Sakın bu ilgi ve alaka birleri tarafından Türkiye devletinin islam dünyasına açılımı (tc'nin çıkarları için) doğrultusunda bilinçli olarak kanalize ediliyor olmasın?

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
sıkıntı o ya. soğukta bayrak sallamayı islam adına bişeyler yapmıs sanan insan gönül rahatlığı ile evine gidip sıcak yatağına yatabiliyo. nasıl olsa görevlerini yere getirdi !!!!

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
işte kafirler veriyor gemiyi alsın oynasınlar diyor. Gitsinler bol bol tekbir çeksinler kafirlere lanet etsinler belki o zaman gece rahat uyur milletimiz.

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
balon un sisme kapasitesi belli ahim havasini aliyorlar aldiranlar sominede kebab alanlar sogukta simit kebab ......yazarsak daha rtuke takiliriz:)

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
çok dar düşünüyorsunuz.
bu konuda hiç ilgisi ve bilgisi olmayan insanlarıda unutmamak gerekir.
bu tür çalışmalar sadece sloganik şeyler bu doğru ama bu konuda hiç alakadar olmayan insanların bile ilgisini çeker hale gldi diye düşünüyorum.
tanıdığım bir çok kişi var bırak filistini diğer bir çok islam ülkesinin zulüm altında olduğunu bilmiyordu -bilsede ilgilenmiyordu belkide_
ama şu anda gündemine getirip bu konuyu ele alabiliyor.
genel olarak düşünmekte fayda var.
bayrak sallamanın filistine yada diğer zulüm altında kalan islam ülkekelerine bir yararı yok biliyorum ama dünya insanlarına bakılınca ve bu olay bu şekilde ele alınınca insanlar bir zulümün ve bir yerlerde filistinin olduğunu gördü.bununda faydalı olduğunu düşünüyorum.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
sıkıntı o değil sıkıntı filistinde bişeylerin olduğunu gördü ve akşama kadar soğukta beklemekle ordaki zulm için elinden geldiğini yaptı zannetti. Allahualem.

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sıkıntı o değil sıkıntı filistinde bişeylerin olduğunu gördü ve akşama kadar soğukta beklemekle ordaki zulm için elinden geldiğini yaptı zannetti. Allahualem.
Hayır.belkide yalnız kendi açından düşünüyorsun.sen böyle yaptığın için herkesin böyle yapacağını sanıyorsun Allahualem.
o zulümle alakası olmayan alakadar oldu, gördü hatta hiç sıcak yüzü görmeyen ler için soğukdada bekledişimdi elinden geleni yapıyor.hem maddi hem manevi-.

Teşekkür ederim kardeşim madem dar düşünüyoruz susalım...
dar düşünmekdeki kasdım yazı tamamen okunduğu takdirde belli ve açıktır.yalnız kendi görüşünüze göre değil dünyaya bakarak yorum yapmamanın gerekliliğidir ifade etmeyeçalıştığım.
konuyu sağa sola çekmeye gerek yok kardeşim.

Üst Ana Sayfa Alt