Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gülme şekilleri

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
GÜLME ŞEKİLLERİ

Hahahahaha: En ilkel gülüş şeklidir Her durum karşısında yapılabilir ...

Ehüehüehü: Espiri yaptı bal kabağı gülüşüdür herkesler yapamıca için yapımı zordur...

innnıhohhaha: Sinsi olan bu gülüş literatüre bizans kahkası diye geçmiştir bir sonraki replik:"oyna türk kızı" olucaktır ...

hohohoho: Gülen kişinin şişman olduğunu belirtir¤samimidir...

keh keh: Adilik belirtisidir bir halt yaptığını sanır eskiler " bıyık altı" der...

hahahaay: Kadınlara hastır kocanın zengin olduğunu gösterir ...

HoBarey: Gülüşten öte bir sevinç gösterisidir en kötü yanı sizide ortak etmek isteyecekir ...

kikikikikikikiki: Genelde başın yukarı aşağı sallanmasıyla desteklenen bu gülüşten zarar gelmezz..

haaah-hah-hah-hah:kendini yineleyen bu gülüş tarzı daha çok yan masaların duyması için yapılır...

hhıh: Ağız kapalıyken burundan tek nefes verilerek yapılır kasan tiplere hastır.nette yazı okurken en çok tercih edilen türdür...

zuahahahaha: Kahkahanın desibel sınırlarını zorlayan bir çeşididir¤genelde alt komşu elindeki süpürge sopasıyla tavana vurur biraz dizginlersiniz kendinizi...

muhahahaauahhahah türevlerine rastlamak mümkündür.

euhe: Öhü ehe ıh şeklinde ses tellerinden geçer genelde pekte komik olmayan esprilere ayıp olmasın diye verilen yanıt/gülme efektidir...

pohuahahaha:geberdim patladım manasında

ehi ehi : kıllık düzeyinde bi sempatikliğim var manasında

muahhaha: kabayım danayım bide üstüne kıroyum manasında

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
hhıh: Ağız kapalıyken burundan tek nefes verilerek yapılır kasan tiplere hastır.nette yazı okurken en çok tercih edilen türdür

ÇOK DOGRU YAA ELİNE SAGLIK

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
zuahahahaha: Kahkahanın desibel sınırlarını zorlayan bir çeşididir¤genelde alt komşu elindeki süpürge sopasıyla tavana vurur biraz dizginlersiniz kendinizi... :muhaha :muhaha :muhaha

F Çevrimdışı

fecrislam

Üye
İslam-TR Üyesi
Normalde şöyle bir gülme vardır
hihu ama ben bir türlü anlam vere :güldümmedim

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bıde tebessum etmek var o unutulmus sanırım bence en guzelı o :güldüm

F Çevrimdışı

fecrislam

Üye
İslam-TR Üyesi
çeşitli şekillerde gülmek kahkaha ile gülmek kalbi öldürür en iyisi ve engüzeli tebessüm ile

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
öyle gülme. kalbi öldürür dediler. duymadınmı :şaplak

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Bu konuda ALLAH Resulu (a.s) örnek bize

samanpan ahi özlettin kendini :)

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
ekleme yapayım :D

asdafafsafahgsafd => nette çokca gördüğüm acayip gülme şekli sanırım gülerken kişi klavyenin üstüne düşmüş.

Üst Ana Sayfa Alt