Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gülyarası Hakkında

ensarullah Çevrimdışı

ensarullah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
es.a Rabbim utandırmasın çok hoş maş gülyarası.sadece kendi açımdan bi sıkıntı var bazı belgesellere var yüksek boyutlu sitede ve flash get ile indiremedim.benmi yapamıyorum yoksa bu özellik yokmu.Allah razı olsun tekrardan...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aynı sorunu bende yaşadım kardeşim...ama duzelecektır ınşAllah kısa zamanda...beklıyoruz...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam kardeş inşallah daha güzel olucak dediğiniz sorunun farkındayım sanırım portal bize dayanamadı o sorunu düzeltmeye çalışacağım olmaz ise açıkdan link veririm daha da olmazsa videoyu ziple atıp down etme imkanı veririz az sabr edelim inşallah herşeyin en güzelini yaşıyacağız sizinde beğendiğiniz müzik portalları olursa bana linkleri özelden yazın en güzelini kuralım inşallah..

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum ınşAllah...

ben gulyarasından ekart gonderemedım...acaba sorun yıne bendemı yoksa sıtede bı problemmı var :huhuuhuu

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bende ole duşunuyorum...bırdan o kadar yuklenırmı yahuu :))

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
daha dur ya 525 ane mp3 yükledim yaklaşık olarark ta 5 gb falan yapyor daha 18 tane daha var onları ne yapcaz ben onu düşünüyom"

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben e kartımı gonderımde sen naparsan yap nsl yuklersen yukle :) bana yardım edın yaaaa

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
mikser kardeş türkçe karekter kullanamadan yolla tıkır tıkır çalışıyor size deneme bir tane yolladım bakın :))

E Cart gönderilmiştir. Teşekkürler!
Galeriye dön

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yok yok bende sorun var kesinnn :( yapamıom yaaaa :yardimm :yardimm :yardimm

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
nickinle giris yap sonra ekart yerini tikla

besmelede cek

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yahu eksık yerlerı doldurun dıo ben heryerı dolduruom olmuoooo :) ayetel kursuyu bıl ehatım ettım 10 kere her seferınde olmuo olmuooooo olmuoooooooooooooo :yardimm

yok yok yada kalsın ben bunu yapamadım yapmayım kalsın :crycry

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
beni dinlemiyorsun ki ..sendeki hata turkce karekter kullanmandir.

ı,ç,ş,ü,İ bu tür harfleri kullanmadan dene..

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
o harflerı hıç kullanmadım ne noktalısını ne noktasızını anlar ınşAllah can arkadaşım gıtmışse tabe :) harf salatası yaptımda bıraz :hahahaa :hahahaa :yale

Rabbım razı olsun kardeşim...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ensarullah ' Alıntı:
es.a Rabbim utandırmasın çok hoş maş gülyarası.sadece kendi açımdan bi sıkıntı var bazı belgesellere var yüksek boyutlu sitede ve flash get ile indiremedim.benmi yapamıyorum yoksa bu özellik yokmu.ALLAH razı olsun tekrardan...

ensarullah kardeş sizin soruna yanıtı buldum malesef site vcd boyutundaki videoları indiremiyor sebepde dosyayı kendi sistemi içinde yoğuruyor bunada boyut dayanmıyor o sebeple hata veriyor ama buna çözümüde buldum dosyayı buyuk olan vcd ler için açıkdan link vericem o linki tıklamanız yeterli olucak inşallah.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kuran bolumumuz sagolsun kıtmir kardeşin vesile ile baya zenginleşti çok kısa zamanda ehli sünnet alimlerinden kendim bizzat dinleyip sahihliğine emin olduğum sohbetler katılacak bunları yüklendiği an dinlemenizi tavsiye ederim her biri birbirinden değerli sohbetler :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kıtmir ve tüm kardeşlere müjde en cokda kıtmire sitedeki karekter problemini elh çözebildim : ))

artık kimse kıtmiri tutamaz biiznillah :))