Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gülyarası Yenileniyor! Neler Isterdiniz Yenilik !!

Gülyarası yenileniyor! neler isterdiniz yenilik !!

• Haber

Kullanılan: 0 0.0%
  • Flash Animasyonlar

• Oyunlar

• Kuran Ve Hatimler

• Online -Shop

• Kitaplık - islami yazılar

• Blog (Bir ilk islami sitelerde inş olucak : )

• İslami Yazarlar

• Proğramlar

• Kullanılan toplam oy
    3
samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
:yale EN ÇOK NE İSTERDİNİZ??
GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ İNŞALLAH...
ÖZELLİKLE DİĞER İŞARETLEYENLER :helalsana

V Çevrimdışı

vuslatım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ben slayt ve oyun istiyorum artı gülyarsı gıbı bı sitenın var olduguna da ınanmıyorum harıka birşey istemedıgın kadar ilahi şiir ve virüssüz indirme
EMEGEI GECENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN
DEVAMMMMMMMMMMMMMMMMMM
YAKINDA BENDE YUKLEMELERE GECECEGIM İNŞAALLAH AZ KALDI

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çocuk ilahileri veya ezgileri diye bi bölüm açılmasını isterdim

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
selamun aleykum.Arkadaşlar ciddi şekilde eleştirilerinizi bekliyoruz.Bu şekilde eleştirilerle size dönük bir site oluşturulabilir sizden alıcağımız eleştirilerle islami kesimin tümüne aydınlık olucak bir siteyi hep birlikde oluşturalım..

Örnek olarak ben eleştirmek istersem..

Sitemizde kuran bölümü bence hiç yeterli değil hoş hiç yeterli olmasada türk siteleri arasında hemen hemen en çok link indirilen ve bu linkler sorunsuz çalışan sistemimiz mevcut ama yinede çok yetersiz Yüce Allah'ın kelamı daha fazla olmalı gerek mp3 şeklinde gerekse video şeklinde sunulmalı..

işte bu yüzden bu bölümden sorumlu editörümüz kıtmir kardeş inşAllah bu bölümdeki arşivi kısa zaman içerisinde ilk etapta 50 gb ikinci etapda 100 gb inşAllah alanımızı arttıkdıkça kurana olan yatırımımız artıcaktır..İnşallah kuran-mp3 indirme kısmı bitince kuran-video formatını da üyelerimizle paylaşacağız.

Bir diğer sorun sitemizde çalgısız ilahiler çok etkisizdi bu alanda arşiv niteliğinde bir site oluşturmak için düzenlemeler yapılmaktadır..

Ayrıca site de üyelerin katılacağı kendi pc'sinden arşivleri paylaşacağı sistem hiç geliştirilmemişti inşAllah bunada çözüm bulacağız..

Ben anketi kaba-taslak düzenledim bu katagoriler etrafında eğer bizim unuttuğumuz katagori eksik ise bize bildirmenizde yarar var sitemizde sadece forum olmicak forumumuz burası :)

Ben daha çok eleştirmim yoksa sayfalar yetmez amma gerideymişiz : )

Hadi inşAllah artık ciddi eleştiriler verirsiniz.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bazı kardeşler site içerisinde yaptığımız geyiklere kızıyorlar. ben ise kardeşlerimizin daha başka yerlerde gereksiz işlerle uğraşacaklarına, gırgır şamata için dahi olsa sitemiz içerisinde takılmalarından yanayım.din, kuran, islam için buraya gelip canımız sıkıldımı geyik yapmak için niye başka yerlere kaçacakmışızki. islami sitenin bu anlamdada herkesin hoş vakit geçirebileceği sosyal bölümlerininde zengin olması taraftarıyım. en azından bazı kardeşler canları sıkıldıkça ciddi konularada gözleri kayacaktır.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
islami yazarlarla alakalıda bir gelişme bekliyorum. sevdiğimiz yazarlarla görüşülüp arada birde olsa bu siteye uğramaları konusu bir düşünülsün. bizlerde merak ettiğimiz konuları direk siteden yazarlarımıza ulaştırıp yorumlarını öğrenelim. bunun illada canlı olmasınada gerek yok. sorduğumuz sorular sırasına göre yazarımızın canı istediği zaman cevaplanır. açıkçası ihsan süreyya sırma, ahmet varol, ramazan kayan gibilere şu anda sormak istediğim bir çok soru var. neden onlar la istişareden mahrum kalalımki :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çalgısız ilahi ve marşların sayısı arttırılmalı, eğer artırılamıyorsa islam-tr.org ilahi grubu oluşturulmalı :hahahaa oda olmuyorsa islam abiyi ciyak ciyak bağırtmalı :muhaha ve arşivimizi genişletmeliyiz. müslüman kardeşlerimizin bazı toplantı ve düğünleri için hazırlıklı ilahi geupları oluyor. bu kardeşlerede ulaşıp onlardan yardım almakta fayda var. :yale

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
eskiden kitap bölümümüz vardı ama kimse uğramıyordu. bence ilahiler gibi dev bir kitap arşivimiz olmalı. bu bölümün albenisi de olmalı. bazı kardeşler bizlere kitap kaynakları soruyorlar, en azından onlara faydamız dokunur. istedikleri genelde kaynak kitap olduğu için piyasada bulmakta zorlanabiliyorlar. güzel düzenlenmiş bir arşivle onlara bu anlamda da güzel bir hizmet sunulabileceğini düşünüyorum. en azından belirli bir kitap listesi istişare ile oluşturulup herkese okunması tavsiye edilebilir ve e kitaplarlada bu olay desteklenebilir  :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
müslüman kardeşlerimiz gündemlerinin neleri meşgul etmesi gerektiği konusunda yanılgıya düşebiliyorlar. müslümanları gündem edinmesi gereken haberleri haberler bölümüyle sağlayabiliriz. en azından müslümanlarca bilinmesi gereken öncelikli dertlerimizi herkese duyurmuş vede dertleri topluca paylaşmış oluruz. :yardimm

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
deli ' Alıntı:
bazı kardeşler site içerisinde yaptığımız geyiklere kızıyorlar. ben ise kardeşlerimizin daha başka yerlerde gereksiz işlerle uğraşacaklarına, gırgır şamata için dahi olsa sitemiz içerisinde takılmalarından yanayım.din, kuran, islam için buraya gelip canımız sıkıldımı geyik yapmak için niye başka yerlere kaçacakmışızki. islami sitenin bu anlamdada herkesin hoş vakit geçirebileceği sosyal bölümlerininde zengin olması taraftarıyım. en azından bazı kardeşler canları sıkıldıkça ciddi konularada gözleri kayacaktır.

O bazı kardeşler bunları nasihat olarak veriyorlarsa Allah razı olsun.Yok akıl olarak veriyorlarsa onlara her zaman ki gibi diyorum girmeyebilirler yada onlar daha güzel bir site açarlar bizlerde site açmayı bırakırız ve onların sitesine girip oturduğumuz yerden yazı yazarız..Bunu ciddi olarak diyorum gerçekden ihtiyaca dönük tam bir site yapılsın kapatalım sitelerimizi oraya yönlendirelim..Ama şu olmaması lazım sadece insan kendi gibi düşünen kesime site yaparsa ancak o insanlar ilgilenir ki zaten o insanda pratik olarak kendini doğru bulduğundan hiç bir anlam ifadesi olmaz..Ancak dini bilmeyen insanlara dönük bir site ayrıca tevhidi durumu iyi olan insanları da ileriye götürecek bir site olursa amaca ulaşır.Ki bu bizim hayat felsefimizdir : )

Gelelim bu konuya..gelince..Bu konuda inşAllah eğer istediklerimiz olursa ilk etapda küçük kardeşlerimize dönük islami oyunlar yapılacaktır.Büyükler içinde blog ekleme inşAllah bu şekilde de tüm kardeşlerimize azar azar da olsa web tasarıma ilgileri sağlanıp bu kardeşlerin içinden belkide bu sayade daha güzel islami siteler çıkacaktır..

Ayrıca tam olarak haber olmasada bizi ilgilendiren güncel meselelere yer verilecektir.

Bakalım ne olucak hayr olur inşAllah..Bunlar hemen olmıcak..Sabrlıyım elhamdulillah..

inşAllah 2 seneye kadar sitemiz oturur :)

çok mu oldu ya sabr : )

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
deli ' Alıntı:
islami yazarlarla alakalıda bir gelişme bekliyorum. sevdiğimiz yazarlarla görüşülüp arada birde olsa bu siteye uğramaları konusu bir düşünülsün. bizlerde merak ettiğimiz konuları direk siteden yazarlarımıza ulaştırıp yorumlarını öğrenelim. bunun illada canlı olmasınada gerek yok. sorduğumuz sorular sırasına göre yazarımızın canı istediği zaman cevaplanır. açıkçası ihsan süreyya sırma, ahmet varol, ramazan kayan gibilere şu anda sormak istediğim bir çok soru var. neden onlar la istişareden mahrum kalalımki :huhuuhuu

Bu konuda bu yazarları tanıyan kardeşlerimize görev düşüyor şahsen ben pek aram iyi değildir gündem olan yazarlarla : )

inşAllah kardeş bu konuda elimizden gelen herşeyi yapacağız.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
deli ' Alıntı:
çalgısız ilahi ve marşların sayısı arttırılmalı, eğer artırılamıyorsa islam-tr.org ilahi grubu oluşturulmalı :hahahaa oda olmuyorsa islam abiyi ciyak ciyak bağırtmalı :muhaha ve arşivimizi genişletmeliyiz. müslüman kardeşlerimizin bazı toplantı ve düğünleri için hazırlıklı ilahi geupları oluyor. bu kardeşlerede ulaşıp onlardan yardım almakta fayda var. :yale

evet yeni sitemizde inşAllah en geniş arşiv kuran ve çalgısız arşiv konusunda olucaktır.Yanlız çalgısız arşiv genel olarak arapça olucakdır..Bir kaç sanatçı ile irtibat halindeyiz onlar bizler için çalgısız ilahi okuyacakdı hatta okudular düzenlemeler yapılmakta cd kalitesinde şu ana kadar çıkan çalgısızlar arasında inşAllah en profosyeneli olucak..Düğünlere gelince pek düğünlere katılan biri olmadığımdan ve oraya gelen insanların da bu işi genelde para için yaptığını bildiğimden uzak duruyorum bize okuyacak kardeşlerin içinden gelerek kar amacı gütmeksizin bu işi ilim yayar gibi vermeleri lazım..

inşAllah Rabbim bu tür kardeşlerin sayısını arttırır..

Deli kardeşim ben sanatçı değilim buyur sen sanatçıysan sana okutalım : )

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
deli ' Alıntı:
eskiden kitap bölümümüz vardı ama kimse uğramıyordu. bence ilahiler gibi dev bir kitap arşivimiz olmalı. bu bölümün albenisi de olmalı. bazı kardeşler bizlere kitap kaynakları soruyorlar, en azından onlara faydamız dokunur. istedikleri genelde kaynak kitap olduğu için piyasada bulmakta zorlanabiliyorlar. güzel düzenlenmiş bir arşivle onlara bu anlamda da güzel bir hizmet sunulabileceğini düşünüyorum. en azından belirli bir kitap listesi istişare ile oluşturulup herkese okunması tavsiye edilebilir ve e kitaplarlada bu olay desteklenebilir :dillll

Bu konuda bizzat kendim ilgileneceğim..Ve sağolsun başka sitelerden kardeşler de ilgilenmek için şimdiden hayra ortak olmak için bu konuda görev bekliyorlar inşAllah genel olarak tevhid ağırlı olmakla birlikde fıkıh üzerine bizzat kendimizin okuduğu içimize sinen kitapları sitemizde yayınlayacağız hatta Allah cc izin verirse bu şekilde önerdiğimiz kitaplar istek alırsa bu konuda online shop oluşturmayı düşünüyoruz..Bakalım zaman ne gösterecek..

Bu konuda sizlerden siteğim www.elhadid.com bu sitenin sistemine benzer sistemler varsa önermenizdir bu şekilde online okunacak da bir sistem oluşturacağız inşAllah..

Arşiv çok olucak inşAllah okuyanlarda olur.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
deli ' Alıntı:
müslüman kardeşlerimiz gündemlerinin neleri meşgul etmesi gerektiği konusunda yanılgıya düşebiliyorlar. müslümanları gündem edinmesi gereken haberleri haberler bölümüyle sağlayabiliriz. en azından müslümanlarca bilinmesi gereken öncelikli dertlerimizi herkese duyurmuş vede dertleri topluca paylaşmış oluruz. :yardimm
Bunu tam anlıyamadım biraz daha açarmısınız ?