Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Karikatürü :)

Furkan el turki Çevrimdışı

Furkan el turki

Kötü Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
images (27).jpg

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
ukti neden diye sorucam ama gene anlamicam nedenini neyse sorayım neden?

Ya ben o kadar anlasilmaz miyim:/

Çünkü uyku tatli bir olay.
Yani sabah kalkarken 5 dakika daha deyip alarmi itelemek falan. Anlami bu.
Diger türlü 8 -5 memur gibi hadi ben işe uyumaya gidiyorum desen o tatliligi öldürürsun.
Olmaz.

H Çevrimdışı

Havîn

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ya ben o kadar anlasilmaz miyim:/

Çünkü uyku tatli bir olay.
Yani sabah kalkarken 5 dakika daha deyip alarmi itelemek falan. Anlami bu.
Diger türlü 8 -5 memur gibi hadi ben işe uyumaya gidiyorum desen o tatliligi öldürürsun.
Olmaz.
Estağfurullah :)
Şahsen ben öyle bir meslek olsa seve seve yapardım ukhti hatta gönüllü bile olurdum..

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Namaza ilk başlayınca şeytan sürekli vesvese verir. Enseni ıslattın mı, kaçıncı rekattasın, kıl kıl nereye kadar veya sabah namazı vaktı bi 5 dakika daha yat ertele diye vesvese verir en sonunda erteleye erteleye ömür biter (Allah muhafaza eylesin) yada imanın artar korkudan hem alarmı kurarsın hemde ezan programını açık bırakırsın. Karikatürde de bir kırılma noktasını karikatüre etmişler.

H Çevrimdışı

Havîn

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Namaza ilk başlayınca şeytan sürekli vesvese verir. Enseni ıslattın mı, kaçıncı rekattasın, kıl kıl nereye kadar veya sabah namazı vaktı bi 5 dakika daha yat ertele diye vesvese verir en sonunda erteleye erteleye ömür biter (Allah muhafaza eylesin) yada imanın artar korkudan hem alarmı kurarsın hemde ezan programını açık bırakırsın. Karikatürde de bir kırılma noktasını karikatüre etmişler.
Çok doğru..
Orman yangınlarıda küçük alevlerden çıkmıyor mu zaten?
Önce şeytan hadi hızlı kıl der,Sonra öğle vaktine daha var der, Sonra kazaya bırakırsın,sonra kazayıda kılmazsın,Sonra tamamen namaz çıkar hayatında(Allah Muhafaza)..
Sabah Namazına kalmak için birbirimizi tembihleyip 4-5 alrm ard arda kuruyoruz İman varsa İmkândan vardır abi )

Üst Ana Sayfa Alt