Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
:)yarim saattir nereye koysam diye kara kara düsündüm fakat bulamadim, buraya koymayi münasip gördüm:)

paristeki saldiridan sonra medya bunu firsat bilip islamin kötü bir din oldugunu ve bunuda, bu saldiriyla ispatlamis oldugunu söylediler, zaten her zaman müslümanlara yükleniyorlardi fakat ellerine koz geçince dahada vahsi oluyorlar, insanlari gaza getirmek için herhal, üstelik bu sefer çok büyük bir koz geçti ellerine(fransada)
sizce insanlarin tepkisi ne oldu, islami medyadan duymak degilde kendileri arastirmak istediler, yani tv'deki islami sevmeyenlerden degil (onlarin zaten ne diyecegi belli) kendileri kütüphane, cami gibi yerlere gidip kuran temin etmisler ve islamin nasil bir din oldugunu kendi gözleriyle görmek istemisler, yani islama merak duymuslar, bir kaç arastirmaci vs arastirmis ve toplam 800 milyon tane kuran-kerim dagitilmis/satilmis ki bunlarin çogu bedava dagitiliyor... Allah Akbar
kafirler islama saldirdikça insanlarin islama meraki dahada artiyor ve çogulari elhamdülillah müslüman oluyor, bazilariyla biraz konusup islami anlatsan hemen müslüman olacaklar sadece tutunacak bir el, bir vesile istiyorlar

islama giren bir kadina sormuslar "neden islami seçtiniz diye" oda demiski "bu kadar saldiriya, hakarete ugrayan bir din hakikatten baska birsey olamaz"

kuran.png

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Seyyid Talha bin Asım

Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!.
Banned
:)yarim saattir nereye koysam diye kara kara düsündüm fakat bulamadim, buraya koymayi münasip gördüm:)

paristeki saldiridan sonra medya bunu firsat bilip islamin kötü bir din oldugunu ve bunuda, bu saldiriyla ispatlamis oldugunu söylediler, zaten her zaman müslümanlara yükleniyorlardi fakat ellerine koz geçince dahada vahsi oluyorlar, insanlari gaza getirmek için herhal, üstelik bu sefer çok büyük bir koz geçti ellerine(fransada)
sizce insanlarin tepkisi ne oldu, islami medyadan duymak degilde kendileri arastirmak istediler, yani tv'deki islami sevmeyenlerden degil (onlarin zaten ne diyecegi belli) kendileri kütüphane, cami gibi yerlere gidip kuran temin etmisler ve islamin nasil bir din oldugunu kendi gözleriyle görmek istemisler, yani islama merak duymuslar, bir kaç arastirmaci vs arastirmis ve toplam 800 milyon tane kuran-kerim dagitilmis/satilmis ki bunlarin çogu bedava dagitiliyor... Allah Akbar
kafirler islama saldirdikça insanlarin islama meraki dahada artiyor ve çogulari elhamdülillah müslüman oluyor, bazilariyla biraz konusup islami anlatsan hemen müslüman olacaklar sadece tutunacak bir el, bir vesile istiyorlar

islama giren bir kadina sormuslar "neden islami seçtiniz diye" oda demiski "bu kadar saldiriya, hakarete ugrayan bir din hakikatten baska birsey olamaz"

Ekli dosyayı görüntüle 9751

Bizim hocamız anlatıyor; "Üniversitedeydik, bize birisi getirildi. İngilizmiş. Bize dediler ki bu çocuk İslam'ı öğrenmek istiyor bir şeyler anlatın. -Çocuk daha 15-16 yaşlarında- Biz sağa koştuk, sola koştuk İngilizce bilen birisini bulamadık çocuğa el yordamıyla bir şeyler anlatmaya çalıştık ama anlatamadık. Çocuk belli bir zaman sonra gitti. Ben tâ ilk okulda ki hocamdan üniversitede ki yabancı dil hocalarımın hepsine..."

İnan gayrimüslimleri İslam'a davet bizim yoldan çıkmışları yola getirmekten daha kolaydır. Bir haber sitesinde okumuştum özellikle Japonya'da -yanılmıyorsam japonyaydı- her gün iki/üç kişinin Müslüman olduğu yazıyordu. Biz içimizdeki çelişkilere dalmaktan dışarıya vakit ayıramıyoruz malesef.

Almanya'ya gidip gelen birisinin sözüydü bu; "Eğer Almanya'ya giden Müslümanlar görevlerini gereğince yerine getirebilselerdi şuan Alamanların çoğu Müslüman olurdu"

Hristiyanlık bitmiş durumda şuan sadece temsili olarak var, fiili olarak ölmüş durumda zaten. İnsanlar garip bir arayış içindelerdir, davet eden olursa neden İslam'ı seçmesinler ki? Selametle.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Guzel yer akil hastaliklari tedavi yeri falan adamlar yapmis :)

akhi orayi akil hastasi olanlarmi yapis yoksa adamlar akil hastalari içinmi yapmis:confused::) I dont understand:hmmm:
bu tabiki eskidendi simdi bildigin camii:D

Üst Ana Sayfa Alt