Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
103_1769.JPG

103_1769.JPG

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeş atatürkün gerçek yüzü nasıl ki...Ben kendisi hakkında araştıma yaptığımda dindar bir kişi olduğuna açık deliler incelemiştim...Eşide kara çarçaf giyiyordu..Ve Kur'an hakkındaki övücü sözler duymuştum islam dininden asla taviz vermeyeceğini ve anne babasında samimi bir dindar olduğunu söylemişti...Senin dediğin belgeseli nereden bulabilirim kardeşim...Lütfen çok merak ettim Allah tutuğunu altın etsin:)
kardeş Allahın indirdiği ile hükmetmeyen yönetici kafirdir, Mustafa kemal de kurduğu yönetimde Allahın indirdiği ile hükmetmemekle beraber müslüman topluluğa günümüz kafir laik batı toplumunun gösterdiği -kısıtlı- saygıyı dahi göstermemiştir açıktan açığa islama kin gösterilmiş, camiler ahır haline getirilmiş kuran okumak öğretmek yasaklanmış.

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeş atatürkün gerçek yüzü nasıl ki...Ben kendisi hakkında araştıma yaptığımda dindar bir kişi olduğuna açık deliler incelemiştim...Eşide kara çarçaf giyiyordu..Ve Kur'an hakkındaki övücü sözler duymuştum islam dininden asla taviz vermeyeceğini ve anne babasında samimi bir dindar olduğunu söylemişti...Senin dediğin belgeseli nereden bulabilirim kardeşim...Lütfen çok merak ettim Allah tutuğunu altın etsin:)
ahi youtube linkleri ölmüş ama burada indirme linkleri çalışıyor bi indir ve izle,internetin kotalıysa 700mb lığı indir kotasızsa isteğini indirebilirsin :)

M.Kemal Gerçeği « yolumuzcihad

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
98826.jpg

Üst Ana Sayfa Alt