Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şehid Şeyh Usame bin Ladin'in hissedar/mirasçı olduğu holdingin giriş kapısı ama kunduz dağları ona daha sevimli geldi...

Bin_Ladin.jpg

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Madem, İsviçre'nin medeni kanununu, İtalya'nın ceza yasasını, Almanya'nın ceza muhakemesi kanununu, Fransa'nın idare hukukunu alacaktınız o zaman niye savaştık İslam şeriatına göre gömülmek için mi savaştık diyesi geliyor insanın yinede Allah azze ve celle şehadetlerini kabul etsin inşaAllah ve bu topraklara hilafeti tekrar nasip etsin...

canakkale-savasi.jpg

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu resmi görünce aklıma bi anım geldi, paylaşıyım dedim; daha doğrusu şöyle deyim; bir kaç gün önce cüzdanımı inceliyordum, 3 sene önce filan Suriyede şehit olan bi ahinin kartvizitini buldum.Ahiyle bi ders çıkışı tanışmıştık, bana kartını vermişti.Ahi seni sevdim, görüşelim inşallah demişti.Ondan sonra da zaten bir daha görüşemedim.Gittiğinden de haberim olmadı, sadece (inşallah) şehid olduğunun haberi ulaştı bana.Ozaman daha işid fitnesi yoktu, yani suriyede saflar net belliydi.Görüşelim inşallah demişti, görüşemedik bir daha işte.İnşallah cennette buluşuruz ahiyle.

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nusra Polis Teşkilatı

police4-1024x720.jpg

police2-1024x720.jpg
police5-1024x720.jpg
Güzel güzel, Suriye'de güzel gelişmeler var.

Eş şortatül İslamiyye ="İslami Polis" diyor:) (Kelime "İslamiyye" olmayabilir; tam okuyamadım.)
"Cephetün Nusra İdlib" diyor altında da...
Kapının alt tarafına şikayet için telefon numarası yazmışlar...Rakmüş şekâvî=Şikayet Numarası...Gardaş Nusra işi bayağa bayağa bi geliştirmiş, adamlar bildiğin Resmi Polis Arabası yapmışlar:)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
8802_1590100551315351_4268631759153435414_n.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
12742621_757583671008051_8240121197141853724_n.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir