Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
türiyedeki hiçbir cemaat proje yapmıyor diyenler

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
image.jpeg

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sokak cocukları ve bagımlılar ıcın cemaatlerın bır calısmasını görmedım .
Varmı ?
Hangılerı ?
Bu konu başlığı altında yazılar yazmak dogru degıl ama benim bildiğim kardeşlerin (cemaatler) buna yönelik bağımlı uyuşturucu vb ile mücadele için çalışma yaptıkları Ve para için de değil Allah rızası için ve bedelinide ödeyen dernekler kişiler mevcut .Şu an itibari ile benim böyle bir çalışmam var bir genci düştüğü zor durumdan kurtarmak için .
son olarak böyle bir çalışmanın afişe edilmesi gerekirmi gerekmezmi orasını bilemiyorum fakat paylaştığın resimdeki genelleme beni rahatsız etdi onun için böyle bir cevap yazmak zorunda kaldım .
Hakkını helal et

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Vesim Rekuz yetim yaşadı ve tek başına öldü.

Suriye'de Esed ve Rus bombardımanı sonucu ailesinin tamamını kaybeden küçük Vesim, ayağına giyecek bir ayakkabı dahi bulamamış; babasından geriye kalan, küçücük ayağına büyük gelen ayakkabıyı giymişti. Çöplerden toplamaya çalıştığı yemeklerle hayata tutunmaya çalışıyordu ancak çöpteki artıklar hayatta kalması için yeterli olmadı. Vesim son nefesini verirken elinden tutacağı, onun için ağlayacağı kimse olmadan bir kaldırımda babasının ayakkabısı ve küçük çuvalıyla vefat etti.

:( Ne acı ama ne acı !

13516275_1047937851952789_571347936663945526_n.jpg

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
6316856995_16bd0ff138_o.jpg

''Müslüman beldelerindeki kalışınızın tadını çıkarın.''

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi