Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Bana burada (Istanbul ve benzeri..) boyle bir yazi koysak; 5 dakikada birsey kalmaz ama esas ihtiyaci olanlar alamadan, alsatcilar tarafindan yagmalanmis olurdiye dusunuyorum. Ben mi fazla onyargiliyim yoksa insanlarimiz mi cok kotulesti...
Bence önyargı değil.islamdan uzaklaşmış bir toplum maalesef.hergün haberlerde her türlü iğrençliğe rastlıyoruz.

Nesîbe Lena

يا نافعا علمه! لك الجنة
Süper Moderatör
Bana burada (Istanbul ve benzeri..) boyle bir yazi koysak; 5 dakikada birsey kalmaz ama esas ihtiyaci olanlar alamadan, alsatcilar tarafindan yagmalanmis olur diye dusunuyorum. Ben mi fazla onyargiliyim yoksa insanlarimiz mi cok kotulesti...
Bu tür örnekler çok fazla ve bu bahsettiğin önyargıdan fazlası ne yazık ki ablacım.
Ben de görünce şaşırdım ama demek ki niyet halis olunca Allah emaneti muhafaza ediyor, elhamdulillah.

Hutve

twitter: 1hutve
İslam-TR Üyesi
Soçi görüşmesinin olumsuz geçmesinden sonra İran Şii Cumhuriyetinin, (Afganistan/Pakistan'dan) devşirdiği Şii milisler ehli sünnete karşı yavaş yavaş İdlib cephe hattına konuşlanmaya başladı...

Alketa

Kim var imiş biz burada yoğ iken.
İslam-TR Üyesi
O donemde diş cekimi
Ayni zamanda bel fitiğina da iyi geliyor olsa gerek, bel kütürdetmeli cekimin baska anlami olamaz herhalde (y)

IMG_20211013_201219.jpgIMG_20211013_201223.jpg

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 3)

Üst Alt