Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
27983

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Bana burada (Istanbul ve benzeri..) boyle bir yazi koysak; 5 dakikada birsey kalmaz ama esas ihtiyaci olanlar alamadan, alsatcilar tarafindan yagmalanmis olurdiye dusunuyorum. Ben mi fazla onyargiliyim yoksa insanlarimiz mi cok kotulesti...
Bence önyargı değil.islamdan uzaklaşmış bir toplum maalesef.hergün haberlerde her türlü iğrençliğe rastlıyoruz.

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Bana burada (Istanbul ve benzeri..) boyle bir yazi koysak; 5 dakikada birsey kalmaz ama esas ihtiyaci olanlar alamadan, alsatcilar tarafindan yagmalanmis olur diye dusunuyorum. Ben mi fazla onyargiliyim yoksa insanlarimiz mi cok kotulesti...
Bu tür örnekler çok fazla ve bu bahsettiğin önyargıdan fazlası ne yazık ki ablacım.
Ben de görünce şaşırdım ama demek ki niyet halis olunca Allah emaneti muhafaza ediyor, elhamdulillah.

Hutve Çevrimdışı

Hutve

Cihadın farz oldğu yerde gözyaşı dğl ter dkmk grkr
İslam-TR Üyesi
Soçi görüşmesinin olumsuz geçmesinden sonra İran Şii Cumhuriyetinin, (Afganistan/Pakistan'dan) devşirdiği Şii milisler ehli sünnete karşı yavaş yavaş İdlib cephe hattına konuşlanmaya başladı...

FA7-BwLWEAMybOG

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

Süper Moderatör
Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

Süper Moderatör
iyikigormusum-20211023-0001.jpg
iyikigormusum-20211023-0002.jpg

2019'da Luke Jerram 7 metre çapında çok detaylı ve gezici bir Dünya heykeli yaptı. ⁠

Gaia isimli sanat eseri, Dünya yüzeyinin 120 dpi ayrıntılı NASA görüntüleri kullanılarak oluşturuldu. Heykel, Dünya'yı uzaydan görülebileceği gibi üç boyutlu olarak görmemizi sağlıyor. ⁠

Üst Ana Sayfa Alt