Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

F Çevrimdışı

FatmaNeşe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Merhamet......... merhamet.jpg

merhamet.jpg

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
424751_439809689398818_1404537768_n.jpg

Bismillahirrahmanirrahim

1-De ki: "Ey kafirler,

2-tapmam o taptiklariniza!

3-Siz de benim kulluk ettigime tapanlardan degilsiniz.

4-Hem ben tapici degilim sizin taptiklariniza.

5-hem de siz, benim kulluk ettigime tapicilardan degilsiniz.

6-Size dininiz, bana dinim (sizin dininiz size, benim dinim bana)!

Selahaddin Eyyubi Çevrimdışı

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Fotoğraf Afganistan'da çekildi. Özgürlüğün tadını çıkaran bir Afgan var bu karede. 300 gündür suçsuz yere hapiste yatan 34 tutukludan biri o. Soruşturma Komisyonu tarafından suçsuz bulundukları için serbest bırakılmışlar... Ve bu ‘o’ anda onlar için bir tahliye töreni düzenleniyor. Bu Afgan da elindeki çiçeği koklayarak demir parmaklıklar ötesindeki hayatı doyasıya içine çekiyor.

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler hizbut tahriri tamamen anlatabilecek var mı İnşaAllah...Akideleri itikadları nasıldır El kaide ve taliban ile aralarında ilişki var mı Nasıl bir örgüttür...
içlerinde selef itikadından olanlar var Allahu alem, ki el kaide den sorduğumda "metod farklıdır fakat reddetmeyiz" dediler, üst kadrolarının hatalarının genele yayılamayacağını düşünüyorum zira pek çok ülkede müslümanların fırka, mezhep farkı olmadan birlik olabildikleri bir örgüt ve tebliğde de başarılı gözüküyorlar.

Üst Ana Sayfa Alt