Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ytu_512.jpg

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Allah ecrini versin bunu yazanın, gerçekten bu aralar bu tür ahlaksız reklamlar bir hayli arttı, özellikle neredeyse her tramway duraklarına koymuşlar bu rezil herifler, Allahtan korkun be, edep yahu, edeb. akhi bi de bunu siz mi yazdınız ? Olmadı yürüyüş yapalım, protesto edelim kaldırtalım inşeallah bunları.

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Allah ecrini versin bunu yazanın, gerçekten bu aralar bu tür ahlaksız reklamlar bir hayli arttı, özellikle neredeyse her tramway duraklarına koymuşlar bu rezil herifler, Allahtan korkun be, edep yahu, edeb. akhi bi de bunu siz mi yazdınız ? Olmadı yürüyüş yapalım, protesto edelim kaldırtalım inşeallah bunları.

Yok akhi, feysbukta bir sayfada paylaşmışlar ordan aldım.

F Çevrimdışı

[_FUSI_]

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ışıdın propagandasını yapacak materyaller kullanmak yasaktır. Tekrarı olmasın

Mod : Abdullah Yusuf

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
kapu camii cemaati olduğu için belediye belki dikkate alır ! çünkü ben daha önce bayramlarda çocukların elinden düşmeyen, yeri geldiğinde benim sinirimi hoplatan torpille ilgili bir e posta attım hiçbir geri dönüş olmadı .

Üst Ana Sayfa Alt