Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
hehe :D o yüzden her yer manyak dolu zaten
akhi dediğin kadar var,bir kaç ay önce tramvaya elemanın teki bilet basmadan en arka kapıdan girdi.tramvay sürücüsü(vatmanı)tramvayı durdurup elemanı tramvaydan atıverdi bunun üzerine sinirlenen genç taşla tramvayın camını indirdi.hepsi mi psikopat olur ya:)

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
akhi dediğin kadar var,bir kaç ay önce tramvaya elemanın teki bilet basmadan en arka kapıdan girdi.tramvay sürücüsü(vatmanı)tramvayı durdurup elemanı tramvaydan atıverdi bunun üzerine sinirlenen genç taşla tramvayın camını indirdi.hepsi mi psikopat olur ya:)
konyanin cingeni meşhur artık akhi . eskiden böyle değildi . Allah ıslah etsin bütüün konyalilari (biz de variz ) :)

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
Benimde bir tanıdık varda konyalı yılmaz diye, iyi çocuktu ama toprağından mıdır nedir yerinde durmuyordu adam :D
aslında iyidir memleket akhi de . bir cingenlik bir de cingenliğe göz yuman kesim olunca gerisi geliyor :) şehir bir de anadolunun derininde bir koca düzlük olunca adam kendine mukayet olamıyor herhalde kaptırıyor gitsin .şöyle bir kaç dağ olsa kendini sınırlar sanki :):snzdglsn:

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
aslında iyidir memleket akhi de . bir cingenlik bir de cingenliğe göz yuman kesim olunca gerisi geliyor :) şehir bir de anadolunun derininde bir koca düzlük olunca adam kendine mukayet olamıyor herhalde kaptırıyor gitsin .şöyle bir kaç dağ olsa kendini sınırlar sanki :):snzdglsn:
altAvCfA4k2mti7fx5USJu8e_Mo21zidVVv9x46zXRtEYNY.jpg

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Boyle bir ayet ya da kutsi hadis yok. Allah diyorki demis. Allah bunu nerede soylemis? Bu kafaya gore Allah adina soz uydurmak oluyor.

sana katiliyorum:) Allah dedi diyorlar ama tek bir delil göstermiyorlar, varsa çikarsinlar:cool:

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
mübarek bu hafif kaçmış ben daha acayip şeyler bekliyordum
heralde tepkiyi abartılı buldun. mevlananın söyledikleri çokta acaip değilmiş gibi bi yorum yapmışsın.

kim bilerek bana yalandan bir söz isnat ederse, cehennemdeki yerini hazırlansın. (tirmizi)

peygamber (sas) e yalan isnat etmek bu derece bataklık ise allah (svt) ayetlerine yalan isnat etmeyi düşünemiyorum.

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
daha acaip şeyler için mesnevi okumak yeterli olur akhi.

al mesela önsözü:

Şüphe yok ki, Mesnevi gönüllere şifadır, hüzünleri giderir, Kur'an'ı apaçık bir hale
koyar, rızıkların bolluğuna sebep olur, huyları güzelleştirir. Şanları yüce, özleri
hayırlı katiplerin elleriyle yazılmıştır, temiz kişiden başkasının dokunmasına
müsade etmezler. Mesnevi Alemlerin Rabb'inden inmedir; Bâtıl ne önünden gelebilir,
ne ardından. Tanrı onu korur gözetir; Tanrı en iyi koruyandır, merhametlilerin en
merhametlisidir. Mesnevî'nin bunlardan başka lakabları da var, o lâkablan verende
Tanrı'dır.

Daha fazlası için içeriğini okuyalım. Afedersiniz eşeğin organı, eşcinsel oğlanlar, fahişe kadınlar mesnevilerde sıkça bulunur.

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
daha acaip şeyler için mesnevi okumak yeterli olur akhi.

al mesela önsözü:
Şüphe yok ki, Mesnevi gönüllere şifadır, hüzünleri giderir, Kur'an'ı apaçık bir hale
koyar, rızıkların bolluğuna sebep olur, huyları güzelleştirir. Şanları yüce, özleri
hayırlı katiplerin elleriyle yazılmıştır, temiz kişiden başkasının dokunmasına
müsade etmezler. Mesnevi Alemlerin Rabb'inden inmedir; Bâtıl ne önünden gelebilir,
ne ardından. Tanrı onu korur gözetir; Tanrı en iyi koruyandır, merhametlilerin en
merhametlisidir. Mesnevî'nin bunlardan başka lakabları da var, o lâkablan verende
Tanrı'dır.

Daha fazlası için içeriğini okuyalım. Afedersiniz eşeğin organı, eşcinsel oğlanlar, fahişe kadınlar mesnevilerde sıkça bulunur.
bu söylenenlerin hepsi mesnevide yazmaktadır . geçenlerde indirdim terbiyemi bozmayı göze alarak

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aman akhi böyle kitaplara hiç gerek yok.

ben bilsem böyle bi kitap hiç okumazdım.

lise yıllarında edebiyat hocamız mevlana'ya fasık demişti. ilk duyduğumda çok şaşırmıştım, yadırgamıştım. kitaba biraz baktığımda hocaya hak verdim.

Şimdi diyorum ki fasıklık hafif kalmış.

Üst Ana Sayfa Alt